Neste atklāj savu Latvijā pirmo uzlādes staciju

2

Līdz ar pirmās uzlādes stacijas atklāšanu, Neste Latvija uzsāk lieljaudu un atjaunojamās elektrības staciju paplašināšanu esošajā Neste DUS tīklā.

Neste uzlādes stacija Lucavsalā

Neste uzlādes stacija Lucavsalā (Publicitātes attēls)

Līdz ar pirmās uzlādes stacijas atklāšanu, Neste Latvija uzsāk lieljaudu un atjaunojamās elektrības staciju paplašināšanu esošajā Neste DUS tīklā.

Degvielas tirgotājs Neste paplašina savu piedāvājumu un atklāj pirmo 100% atjaunojamās elektrības uzlādes staciju Neste My Renewable Charge Rīgā, Lucavsalas 1 degvielas uzpildes stacijā, piedāvājot četras uzlādes vietas ar kopējo jaudu līdz pat 300 kW.

Viens no Neste mērķiem ir padarīt ilgtspējīgu mobilitāti pieejamu ikvienam. Atklājot pirmo 100% atjaunojamās elektrības uzlādes staciju Neste My Renewable Charge Rīgā, Lucavsalas ielā, mēs ievērojami papildinām savu produktu un pakalpojumu klāstu. Tagad mūsu klientiem ir pieejama ne tikai augstākās kvalitātes degviela, bet arī iespēja ātri un ērti uzlādēt elektroautomobiļus. Šis solis aicina virzīties zaļākas nākotnes virzienā, motivējot katru izvēlēties videi draudzīgākus transporta līdzekļus un mobilitātes veidus.

SIA Neste Latvija valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis

Neste plāno turpināt ieguldīt elektromobilitātes attīstībā, paredzot nākamo trīs gadu laikā investēt līdz 3 miljoniem eiro, ik gadu atklājot no trim līdz četrām jaunām uzlādes stacijām. Plānots, ka turpmāk katras nākamās jaunās uzlādes stacijas kopējā jauda varētu sasniegt 600 kW. 

Neste uzlādes stacija Lucavsalā
Neste uzlādes stacija Lucavsalā (Publicitātes attēls)

Ērtas norēķinu iespējas par elektroauto uzlādi šobrīd pieejamas Neste mobilajā aplikācijā gan privātpersonām, gan biznesa sektoram par īpašu iepazīšanās cenu – 0,29 eur/kWh uz mēnesi. 
Jaunā atjaunojamās elektrības uzlādes stacija Neste My Renewable Charge ir būtisks papildinājums Neste ilgtspējas stratēģijai, kuras pamatā ir videi draudzīgas un atjaunojamas degvielas ražošana un izplatīšana. Videi draudzīgi risinājumi ir arī inovatīvo vēja turbīnu un saules paneļu uzstādīšana uz degvielas uzpildes staciju jumtiem Rīgā, kas atspoguļo uzņēmuma apņemšanos ražot tīru enerģiju savām vajadzībām.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
2 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
TopStar
TopStar
Viesis
12/04/2024 17:04

“Ērta” uzlāde tā noteikti nav. Nepatīk autentificēšanās veidi. Privātajam jādod personas kods un supersensitīvie dati, biznesam – a ja nav biznesa? un vēlviens ko jau aizmirsu, bet arī baigi sačakarēts, lai ieietu lietotnē. Vopšem pilnīgi sap*sta lietotne. Būtu labi ja šo integrētu ar mobilly.

Atis
Atis
Viesis
Atbilde  TopStar
12/04/2024 21:05

Tiešām dīvaini, ka neviens NESTEi nav pateicis, ka lielākā daļa Emobīļu braucēju lādējoties maksā ar Mobilly! Virši,E-Mobi, ElektrumDrive, Fiqsi,Ignitis….

2
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: