Pievienojies lielākajam energoforumam 2020

0

Covid-19 pārdzīvosim, kas tālāk? Uzņēmuma izdzīvošanas komplekts nākamajiem 3 gadiem. Uzzini, apmeklējot forumu klātienē vai tiešraidē!

Energoforums 2020

Energoforums 2020

Covid-19 pārdzīvosim, kas tālāk? Uzņēmuma izdzīvošanas komplekts nākamajiem 3 gadiem. Uzzini, apmeklējot forumu klātienē vai tiešraidē!

Šī gada 14. oktobrī Altum sadarbībā ar Ekonomikas ministriju organizē energoefektivitātes konferenci uzņēmumu vadītājiem, tehniskajiem direktoriem un akcionāriem. Vienā dienā un vietā būs apkopota lielākā un produktīvākā informācija.

No savas un klientu pieredzes varu teikt, ka, ja tu, uzņēmēj, šodien nerīkosies, lai uzlabotu savus energoefektivitātes rādītājus, tad pēc 5 vai 10 gadiem, tevis var arī nebūt.

Edgars Kudurs, Altum uzņēmumu energoefektivitātes daļas vadītājs

Foruma laikā varēs uzzināt atbildes uz jautājumiem:

  • Kas ir zaļās inovācijas?
  • Ko administratīvie direktori slēpj no akcionāriem?
  • Kā ietaupīt izmērīto?
  • Kas ir saulīte?
  • Kas ir elektroauto?
  • un daudziem citiem jautājumiem

Reģistrējies: https://www.altum.lv/lv/energoforums

Forumu organizē Ekonomikas Ministrija un ALTUM

Uzlādēts komentārs

Pagājušajā gadā es kāpu uz skatuves, lai uzņēmējus izglītotu par elektroauto tematu. Šogad to darīs Krišjānis Kalnciems. Uzskatu, ka šis ir vēl viens ietekmīgs pasākums, kā pacelt šo tematu valsts mērogā. It īpaši tas kļuvis aktuāls pateicoties nesenajiem Satiksmes ministrijas lēmumiem, kuros redzam, ka pātagas mehānisms ir iedarbināts, bet izpaliek burkāns.

Aktuāli tas noteikti ir arī tamdēļ, ka nesenā aptauja liecina, ka ceturtā daļa Latvijas iedzīvotāju tuvāko 5 gadu laikā vēlas iegādāties elektroauto un puse to pašu darīs tuvāko 10 gadu laikā. Ņemot vērā, ka uzņēmumi iegādājas aptuveni 60% no visām mašīnām un ka cilvēks parastais pērk lietotu mašīnu, tad uzsvars ir jāliek uz uzņēmumiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: