Pirmo reizi notiks Latvijas elektrokartingu čempionāts bērniem

0
Elektriskais kartings BlueShockRace

Elektriskais kartings BlueShockRace

Liepājas uzņēmums “Blue Shock Race” kopumā investē gandrīz 100 000 eiro Latvijas Elektrokartingu čempionātā. Šis ir vēl viens plats solis Latvijas kartinga un autosporta attīstībā, uzskata “Blue Shock Race” vadītājs Artis Daugins.

2018.gadā “Blue Shock Race” kopā ar partneriem Latvijas Mobilo Telefonu, LMT Autosporta Akadēmiju, Latvijas Automobīļu Federāciju (LAF), “Samsung” u.c. Latviju padarīja par pirmo valsti pasaulē ar savu nacionālo elektrokartingu čempionātu. Šogad “Blue Shock Race” ir nolēmis spert nākošo lielo soli un ieviest vēl vienu papildus klasi tieši bērniem. LAF noteikumu dēļ šogad tā vēl tiks dēvēta par kausa izcīņu, bet nākamgad bērnu sacensības jau būs pilnvērtīgs čempionāts.

Jaunajā klasē var pieteikties bērni no 5 līdz 10 gadu vecumam. Viena posma dalības maksa ir 745 eiro. Dalība visai sezonai – 4470 eiro. Cenā ir iekļauts viss, no kartinga līdz dalībnieku reģistrācijai un telts vietai. Vecākiem tikai jāparūpējas par bērna ierašanos uz sacensībām ar ķiveri un sacīkšu kombinezonu. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Visiem dalībniekiem kartingi ir pilnīgi vienādi. Tie ir “Blue Shock Race” izstrādāti (kopā ar “Gillard Racing” uz 950 mm šasijas bāzes), ar 7 kW elektro spēka piedziņas komplektu, un spēj attīstīt ātrumu līdz 95 km/h.

Čempionātam jau ir pieteicies viens no pagājušā gada pēdējā posma dalībniekiem Timurs Jansons (Liepāja), kā arī un Rodrigo Saebrs (Portugāle). Šie sportisti jau ir rezervējuši vietu čempionātā un gatavi cīnīties par galveno balvu – jaunu “Blue Shock Race” elektrokartingu.

Bērnu kartingu sistēmu čempionāta laikā un treniņu periodā ir uzņēmies vadīt Latvijas kartingu vecmeistars Ēriks Gasparovičs. Pieteikties bērnu elektrokartingu čempionātam var rakstot uz info@blueshockrace.com.

“Blue Shock Race” ir Latvijas elektrokartingu ražotājs, kas izstrādājis savu nomas kartingu ar ātri apmaināmo baterijas sistēmu, un ļoti spēcīgi pasaulē pieteicis sevi sacīkšu elektrokartingu jomā, demonstrējot vieglākos un jaudīgākos elektrokartingus.

Vairāk informācijas par čempionātu šeit.

Latvijas elektrokartingu čempionātā paredzēti 6 posmi:
22.–23.05. Madona
12.–13.06. Kandava
26.–27.06. Ropažu novads, SK333
10.–11.07. Smiltene
07.–08.08. Madona
11.–12.09. Jelgava

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: