Pirmās elektroauto pieredzes kopsavilkums | Maddie goes electric

Noslēdzot izglītojošo video ciklu par pāreju uz elektroauto, kas daudziem var būt biedējoši, Medija no Fully Charged izklāsta savu pieredzi to darot.

Hyundai Kona un BMW i3 pie mājas ar saules paneļiem

Hyundai Kona un BMW i3 pie mājas ar saules paneļiem

Noslēdzot izglītojošo video ciklu par pāreju uz elektroauto, kas daudziem var būt biedējoši, Medija no Fully Charged izklāsta savu pieredzi to darot.

Pēdējā epizodē Medija atskatās uz to, ko viņa ir uzzinājusi un ko tagad domā par elektroauto. Iepriekšējās epizodēs viņa apskatīja pieejamos elektroautopastāstīja par uzlādes iespējāmuzstādīja mājas uzlādes staciju (wallbox), pētīja, kā iegūt pēc iespējas tīrāku elektrību, un devās ceļojumā.

Medija atzīst, ka viņa ļoti gaidīja to brīdi, kad viņai pašai būs savs elektroauto, lai varētu pilnīgi piedalīties sarunās par šo tematu ar saviem kolēģiem no FullyCharged.

Galvenais, kas viņai patīk šajās automašīnās, ir to plūstošā gaita un rekuperācija, kas ļauj bremzēšanā pieejamo enerģiju novirzīt baterijas uzlādei.

Atskatoties uz pirmo epizodi, Medija stāsta Robertam (kanāla autoram), ka viņa bija patīkami pārsteigta par to, ka jau ir pieejami elektroauto, kas spēj veikt lielus attālumus ar vienu uzlādi un ka tie nemaksā tik dārgi, kā viņai likās. Vienlaicīgi viņa piebilst, ka cena joprojām ir augsta un ka pēc līzinga beigām viņa meklēs sev citu, kas būs lētāks par pašreizējo Kia e-Niro. Saprotot, cik labs ir uzlādes tīkls, viņa izvēlētos lētāku elektroauto pat, ja tas nevarētu tik tālu nobraukt ar vienu uzlādi kā pašreizējais.

Runājot par uzlādi, viņa atzinās, ka uzlāde caur virtuves logu nebija apmierinoša, bet atzīst, ka laikapstākļu droša rozete pie mājas būtu bijusi pietiekams risinājums. Tomēr tā vietā viņa izvēlējās mājas uzlādes staciju. Līdz tā bija uzstādīta, viņa noskaidroja, ka pie tuvākās ēstuves ir uzlādes stacija, ko var izmantot bezmaksas. Tagad, kad viņai ir mājas uzlādes stacija, viņa saprot, ka ikdienas vajadzības būtu apmierinātas pat ar vismazāko elektroauto bateriju.

Ātrā uzlāde viņu samulsināja pirmajā reizē, jo aplikācijā bija neatbilstošs simbols. Tā vietā, lai izmantotu ātro uzlādi, tika izvēlēta lēnā. Arī uzsākšanas process pirmajā reizē nav vienkāršs. Tomēr pieejamais uzlādes staciju tīkls ir vairāk kā apmierinošs, lai mierīgi ceļotu. Viņai nebija problēmu ar uzlādes staciju atrašanu.

Galvenā atziņa no Medijas ir, ka par spīti pāris problēmām, ar kurām saskārās, viņa vairs negrib pat domāt par iekšdedzes dzinēja mašīnas iegādi. Roberts piebilst, ka elektroauto īpašnieku aptaujas liecina, ka 97% cilvēku kā nākamo auto izvēlētos elektrisko.

Ja Tev ir kāds elektroauto pieredzes stāsts, ar kuru vēlies dalīties, tad raksti forumā vai uz info@uzladets.lv. Dalīsimies pieredzē, lai kliedētu mītus!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x