Appy pilsētas zīme

Renault piedāvā bezmaksas elektriskās ZOE automašīnas Francijas pilsētas iedzīvotājiem

Renault piedāvā visiem Appijas pilsētas, Francijā, iedzīvotājiem 3 gadu bezmaksas līzingu, lai viņi brauktu ar Renault ZOE. Piedāvājumā ir iekļauta arī mājas uzlādes stacija un pilsētā ir uzstādīta publiskā uzlādes stacija.

Lai iegūtu vairāk datu par to, kā cilvēki izmanto un uzlādē elektroauto savā ikdienā, franču autoražotājs Renault nolēmis visiem Appijas pilsētas iedzīvotājiem (ja tic Wikipedia, tad tādi ir 25) piedāvāt 3 gadu Renault ZOE nomu par brīvu. Piedāvājumā ir iekļauta arī mājas uzlādes stacija un pilsētā tiks uzstādīta publiskā uzlādes stacija.

Par labu šai pilsētai Francijas dienvidos spēlē fakts, ka tā ir viena no izolētākajām pilsētām visā valstī. Ar šo izmēģinājumu Renault plāno izkliedēt mītus, kas valda ap šo nozari.

Ja vienā no valsts izolētākajām pilsētām iedzīvotāji spēs izmantot pilnīgi elektrisko pārvietošanos, tad tas pierādīs, ka ikviens to var. Tas kliedēs arī mītus par elektromobiļa iegādi un lietošanu.

Renault preses relīze

Eksperimenta beigās iedzīvotājiem būs iespēja nopirkt šīs ZOE un izmantot Francijas dāsnās subsīdijas, kas līzinga maksājumu par elektroauto noliek vienā plauktā ar telefona rēķina summu.

  Kurā brīdī elektroauto kļūst tīrāki par iekšdedzes auto?

Jaunā Renault ZOE Z.E.50 piedāvā gandrīz 400 km autonomiju ar vienu uzlādi un spēj lādēties ar līdz pat 22 kW lielu jaudu no maiņstrāvas un 50 kW lielu jaudu no līdzstrāvas. Nesen Renault sasniedza būtisku mērķi – ir pārdoti vairāk kā 300’000 elektroauto Eiropā vien, no kuriem vairāk kā 200’000 bija ZOE. Šī gada pirmajā pusē, par spīti valdošajai situācijai, Renault elektroauto pārdošanas apjomi palielinājušies par 38%.

Tikmēr Latvijā var izmēģināt šos elektromobiļus koplietošanā. Ar kodu RFGIPPP varēsi iegūt bezmaksas atbloķēšanu no Fiqsy.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Kārlis Mendziņš
balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Renault piedāvā bezmaksas elektriskās ZOE automašīnas Francijas pilsētas iedzīvotājiem 1