Prezentēts Latvijas pirmais elektroauto koplietošanas pakalpojums (+video)

0

Šodien Fiqsy prezentēja savu elektroauto koplietošanas pakalpojumu. Kopumā pieejami būs 100 Renault Zoe elektroauto. Izmēģināt elektroauto nekad nav bijis tik viegli!

Fiqsy elektroauto koplietošanas pakalpojums ar Renault Zoe

Fiqsy elektroauto koplietošanas pakalpojums ar Renault Zoe

Šodien Fiqsy prezentēja savu elektroauto koplietošanas pakalpojumu. Kopumā pieejami būs 100 Renault Zoe elektroauto. Izmēģināt elektroauto nekad nav bijis tik viegli!

Doma laukumā tik izvietotas 30 Renault Zoe, lai uzaicinātās personas varētu pirms visiem izmēģināt Fiqsy elektroauto koplietošanas pakalpojumu. Igaunijā un Lietuvā šāds pakalpojums jau ir pieejams ilgāku laiku un tagad arī Latvijā cilvēki var vēl ērtāk kā jelkad izmēģināt elektroauto.

Redzam, ka mainās gan cilvēku paradumi, gan atvērtība pakalpojumiem, kas ļauj ieekonomēt laika un naudas resursus, un efektīvāk plānot savu ikdienu. Tajā pašā laikā arvien vairāk tiek aktualizēti jautājumi par vides un gaisa piesārņojuma mazināšanu, efektīvākiem un zaļākiem transporta un mobilitātes risinājumiem pilsētās. Tas dod iespēju attīstīties gan koplietošanas, gan elektrisko auto pakalpojumiem. Ceram, ka ar šo jauno pakalpojumu spēsim mainīt cilvēku paradumus un lauzt mītus par stereotipiem, kas saistīti gan ar koplietošanu, gan elektromobiļiem.

Māris Avotiņš, Fiqsy vadītājs un līdzīpašnieks

Latvijas uzņēmums Fiqsy līdz šim bija pazīstami ar koplietošanas kravas autobusiem un elektriskajiem skrejriteņiem, bet no 8. jūlija tiks piedāvāti arī elektroauto. Kopumā Fiqsy koplietošanas pakalpojumā būs pieejamas 100 Renault Zoe, kas pieejami Latvijas iedzīvotājiem un viesiem. Ar vienu šādu rāvienu, Latvijas elektroauto kopskaits uzlec par vairāk kā 10%.

Ņemot vērā pašreizējo COVID – 19 krīzi un nopietnās vides problēmas, mēs esam pārliecinājušies par to, cik svarīgi ir piedāvāt papildu mobilitātes risinājumus. Īpašu vērību pievēršam elektrotransportam ar pašapkalpošanās opciju, kas vienlaikus būtu pieejami un ilgtspējīgi. Esam gandarīti, ka paralēli mūsu elektromobilitātes projektiem Parīzē un Madridē varam īstenot projektu arī Rīgā. Esam pārliecināti, ka Renault ZOE veicinās elektroauto popularitāti Latvijā un Baltijā.

Renault Baltijas reģiona vadītājs Marcins Kurkievičs (Marcin Kurkiewicz)

Renault Zoe ir ļoti piemērota mašīna koplietošanai. Tā nav ne liela, ne maza un ir ar pietiekami lielu autonomiju, lai neskrietu katru dienu to lādēt. Noteikti par labu spēlē arī tas, ka šis ir viens no retajiem elektroauto, kas spēj no maiņstrāvas paņemt 22 kW lielu jaudu. Pietiktu ar 2.5h pie attiecīgās uzlādes stacijas un mašīna ir uzlādēta.

Elektroauto koplietošanas pakalpojuma izmantošana ir līdzīga, kā koplietošanas skrejriteņiem (stāvdrāžiem) – atver aplikāciju, izvēlies sev ērtāko, uzsāc pakalpojumu un brauc. Pirms tam gan vajadzēs ievadīt, norēķinu kartes datus, vadītāja apliecību un divas pašbildes. Svarīgi ir neaizmirst, ka šīs mašīnas ir pieejamas tikai tiem, kuriem ir vismaz 2 gadu stāžs.

Fiqsy elektroauto koplietošana

Man personīgi šis pakalpojums bija ļoti vajadzīgs. Tā kā man derdz, ja ir jāizmanto iekšdedzes transportlīdzeklis, lai pārvietotos, tad man dzīve bijusi sarežģītāka dažās situācijās. Toties tagad es varu bez piesārņojuma pārvietoties lielus gabalus bez savas mašīnas, izmantojot šo pakalpojumu uz visu dienu vai pat vairākām dienām.

Drīzumā arī sekos Renault Zoe apskats, bet līdz tam var tīksmināties par Volkswagen e-up!, BMW i3, Audi e-tron un citiem apskatiem.

Izmanto kodu RFGIPPP, lai iegūtu sev bezmaksas atbloķēšanu no Fiqsy!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: