Tesla Supercharger uzlādes vieta

Rēzeknē tiks uzstādīta Tesla elektroauto ātrās uzlādes stacija

Rēzeknes pilsētas domē 31. augustā norisinājās izsole, kuras rezultātā uzņēmums “Tesla” ieguva nomas tiesības uz zemesgabalu 100 m2 platībā Stacijas ielā 30, kur paredzēts uzstādīt elektroauto ātrās uzlādes staciju.

Kā ziņo Rezekne.lv, nomas līguma termiņš būs 20 gadi, savukārt nomas maksa – 1,10 eiro par m2 gadā. Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aleksejs Stecs pastāstīja, ka elektroauto popularitāte auto tirgū tikai pieaug, tāpēc Rēzeknes pilsētai ir būtiski virzīties līdzi tendencēm.

Rēzeknē jau ir viena elektromobiļu uzlādes stacija, kas atrodas Baznīcas ielā, taču ir būtiski paplašināt staciju tīklu, jo aizvien lielāks skaits iedzīvotāju izvēlas savā ikdienā izmantot videi draudzīgāku transportu.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aleksejs Stecs

Uzlādēts viedoklis

Kāds cits zināja par tādu izsoli? Par 110 €/gadā iegūt vairākas stāvvietas pie Rēzeknes Olimpiskā centra ir ļoti labs darījums priekš Tesla.

Prieks, ka arī Latvijā beidzot šis jautājums tiek kustināts. Lietuvā jau notiek būvdarbi un drīzumā vajadzētu būt ekspluatācijā Tesla Supercharger punktam pie Kauņas.

Rēzeknē tiks uzstādīta Tesla elektroauto ātrās uzlādes stacija 1
5 1 balsojums
Raksta novērtējums