RIDE tagad ir pieejams arī Jelgavā

0

Vadošā jaunās paaudzes elektrovelosipēdu koplietošanas pakalpojuma sniedzēja RIDE lietotājiem tagad ir iespēja izbaudīt elektrovelosipēdu nomas pakalpojumu arī Jelgavā un Ozolniekos.

RIDE Jelgavā

RIDE Jelgavā (publicitātes foto)

Vadošā jaunās paaudzes elektrovelosipēdu koplietošanas pakalpojuma sniedzēja RIDE lietotājiem tagad ir iespēja izbaudīt elektrovelosipēdu nomas pakalpojumu arī Jelgavā un Ozolniekos.

Toy_bZ4X_932x300_lat
Advertisement

Lai paplašinātu savu klātbūtni Latvijas pilsētās un nodrošinātu klientiem ērtāko pārvietošanās transporta līdzekli, RIDE no šodienas uzsāk elektrovelosipēda nomas (koplietošanas) pakalpojuma sniegšanu Jelgavā un Ozolniekos. Turpinot paplašināties Jelgava un Ozolnieki seko tādām pilsētām un novadiem kā Jūrmala, Piņķi, Skulte, Jaunmārupe, Stopiņi, Berģi, Baloži, Vecāķi un, protams, Rīga. Visās šinīs vietās ir pieejami RIDE pakalpojumi!

Elektrovelosipēdi ir pieejami  Jelgavā un Ozolniekos, kur tos varēs atrast un aktivizēt ar aplikācijas palīdzību. Aplikācija ir paredzēta gan iOS, gan Android viedierīcēm un ir pieejama attiecīgo platformu aplikāciju vietnēs. Lai būtu ērtāk uzsākt braucienu un lejupielādēt aplikāciju, pie elektrovelosipēda var vienkārši noskenēt uz tā atrodamo QR kodu, kas automātiski aizvedīs uz lietotnes lejupielādes vietni. Aplikāciju var arī atrast un lejupielādēt “RIDE” mājas lapā www.ridemobility.eu

Yadea ir jauna tipa elektrovelosipēdi, kādi vēl netiek piedāvāti Jelgavas nomas tirgū. Tie sniedz iespēju pārvietoties ar ātrumu līdz 25 kilometriem stundā, sēžot ērtā pozīcijā, tai pat laikā labi pārredzot apkārtējo satiksmi. Ar pilnu baterijas uzlādi un neminoties var nobraukt 50 kilometrus, kas sniedz iespēju sasniegt Ozolniekus, kas ir iekļauta teritorijā, kur elektrovelosipēdu pēc brauciena beigām var novietot. Sākotnēji Jelgavā tiks izvietoti vairāk nekā simts jaunie, pilnībā elektriskie, un dabai draudzīgie pārvietošanās līdzekļi. Pakalpojums ir pieejams visu diennakti un elektrovelosipēdi ir aprīkoti ar visiem nepieciešamajiem gaismas un skaņas signāliem, kas vēl vairāk uzlabo to spēju iekļauties ikdienas satiksmes plūsmā, kā arī nodrošinās ērtu, drošu un pamanāmu pārvietošanos diennakts tumšajā laikā!

Nomas pakalpojuma uzsākšana ir bezmaksas, par katru nomas minūti jāmaksā tikai 0,19 EUR. RIDE elektrovelosipēdu ir iespējams arī rezervēt uz 5 minūtēm, kas arī ir bezmaksas pakalpojums. Visas dienas nomas maksa ir tikai 21,99 EUR, respektīvi, vienas dienas laikā no 00:00 – 23:59 netiks iekasēti vairāk par 21,99 EUR viena brauciena laikā. Ir iespēja izvēlēties kādu no abonementiem dienas vai nedēļas garumā, ikdienas braucieniem vai darbam, kurjera pakalpojuma sniedzējiem. Ir pieejami “referral” kodi, kurus būs iespējams nosūtīt draugiem (izmanto kodu YAS6Q no Uzlādēts). Draugs saņems 2 EUR bonusu bezmaksas braucienam, un Jūs saņemsiet 2 EUR, ja draugs būs veicis braucienu. Kā arī sekojiet Facebook un Instagram sociālajos tīklos, lai pirmie uz par aktuālajiem piedāvājumiem un akcijām.

RIDE elektrovelosipēdu koplietošanu sāka piedāvāt 2020. gada vasarā un šogad savu elektrovelosipēdu klāstu papildināja ar jauniem modeļiem, piedāvājot saviem klientiem nu jau vairāk nekā 800 elektrovelosipēdus Rīgā, Jūrmalā, Pierīgā un tagad arī citās Latvijas lielākajās pilsētās. RIDE pakalpojumu ir izvēlējušies izmantot vairāk nekā 100 000 klientu un kopš atklāšanas ir veikti vairāk nekā 3 000 000 km ar RIDE.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: