“Rīgas namu pārvaldnieks” piedāvā klientiem ierīkot elektroauto uzlādes stacijas

1

Šobrīd norit pirmās SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) klientu dzīvokļu īpašnieku aptaujas par elektroauto uzlādes stacijas ierīkošanu kādas deviņu stāvu ēkas Salacas ielā iekšpagalmā, kur varēs uzlādēt divas elektriskās automašīnas.

Simplecharge Uzlādes Stacija Vesetas Ielā

SimpleCharge uzlādes stacija Vesetas ielā (Avots: SimpleCharge Facebook lapa)

Šobrīd norit pirmās SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) klientu dzīvokļu īpašnieku aptaujas par elektroauto uzlādes stacijas ierīkošanu kādas deviņu stāvu ēkas Salacas ielā iekšpagalmā, kur varēs uzlādēt divas elektriskās automašīnas.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300

Elektroauto uzlādes vietas ir tikai viens no paplašinātā pakalpojuma klāsta, ko RNP jau tuvākajā laikā piedāvās visiem saviem klientiem, kā papildu pakalpojumu. Līdzās ierastajiem nekustamā īpašuma pārvaldīšanas pakalpojumiem būs pieejama iespēja meistara izsaukumam uz 1-2 stundām, jumta karnīžu aprīkošanai ar pretapledošanas sistēmu, novēršot lāsteku veidošanos, remontdarbiem ar atlikto maksājumu, domofonu uzstādīšanai un apkalpošanai, tāpat viedie ūdens skaitītāji, kā arī ierīkot elektroauto uzlādes stacijas.

Ja dzīvokļu īpašnieki izvēlēsies savā ēkai piesaistītajā zemes gabalā ierīkot elektroauto uzlādes staciju, kas būs pieejams jebkuram interesentam, ēkas uzkrājuma fonds tiks papildināts ar ievērojamiem līdzekļiem, ko īpašnieki varēs izlietot pēc saviem ieskatiem. Šobrīd RNP, sadarbojoties ar vairākiem elektroauto uzlādes staciju tīkla attīstītājiem, gatavo līdzīgu piedāvājumu vēl 5 daudzdzīvokļu ēku īpašniekiem. 

Mūsu klienti aizvien labāk apzinās kvalitatīvas un ilgtspējīgas vides nozīmi, nopietni apsverot ne vien ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas projektu, bet arī citus uzlabojumus, tāpēc RNP strādā pie esošo pakalpojumu uzlabošanas un pilnveides, kā arī attīsta jaunus pakalpojumus, piemēram, sekojot līdzi tirgus aktualitātēm, vērtējam elektromobilitātes attīstību, analizējam iespējas ierīkot saules paneļus uz daudzdzīvokļu ēku jumtiem un citus ilgtspējīgus risinājums, kas dotu iespēju dzīvokļu īpašniekiem samazināt ikdienas izdevumus.

RNP valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš

RNP aicina pieteikties arī citas ēkas, kuras ir ieinteresētas elektoauto uzlādes staciju ierīkošanā. Jāpiebilst, ka mājas īpašnieki var izvēlēties dažādas samaksas iespējas – saņemt visu līguma summu mājas uzkrājumā vai arī saņemt regulārus ienākumus visa līguma periodā. Ēkas, kuras vēlas elektroauto uzlādes staciju pilotprojektā, pieteikties jaunipakalpojumi@rnparvaldnieks.lv.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
1 Komentārs
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Gatis
Gatis
Viesis
15/02/2024 11:55

Kas ir “ievērojami līdzekļi”? Tie ir simti, tūkstoši?

1
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: