Prezentēts septiņvietīgais ID. Buzz

0

Volkswagen ID. Buzz ir ikona visu elektrisko auto vidū. Šīs modeļu saimes jaunākais papildinājums – ID. Buzz ar pagarinātu garenbāzi – ir klāt.

Volkswagen ID. Buzz ar pagarināto garenbāzi

Volkswagen ID. Buzz ar pagarināto garenbāzi (Publicitātes foto)

Volkswagen ID. Buzz ir ikona visu elektrisko auto vidū. Šīs modeļu saimes jaunākais papildinājums – ID. Buzz ar pagarinātu garenbāzi – ir klāt.

Tas ir ražots Vācijā Eiropai, kā arī Kanādai un ASV, jo Volkswagen ar pagarinātas garenbāzes ID. Buzz uzsācis atjaunot zīmola mikroautobusu piedāvājumu arī Ziemeļamerikā. Automobilis tika prezentēts ASV lielākajā Volkswagen busiņu festivālā kā veltījums faniem un valstij. Vienlaikus ASV ID. Buzz sagaidīja ar cēlsirdīgu žestu: no Ņujorkas līdz Sanfrancisko 2. jūnijs turpmāk tiks svinēts kā brīvdiena – Volkswagen busiņu diena (Volkswagen Bus Day). Šī mikroautobusa prezentēšanas tūre turpināsies Vācijā, kad Eiropā debitēs pagarinātais ID. Buzz. Tas notiks no 23. līdz 25. jūnijam starptautiskajā Volkswagen busiņu festivālā Hannoverē, kas ir Eiropas lielākais Volkswagen busiņu saiets.

Volkswagen ID. Buzz ar pagarināto garenbāzi
Volkswagen ID. Buzz ar pagarināto garenbāzi (Publicitātes foto)

Ar T4 paaudzi Volkswagen mikroautobusi pameta ASV un Kanādas tirgus pirms 20 gadiem. Taču šiem automobiļiem joprojām ir kvēli fani no Ņujorkas līdz pat Sanfrancisko. T1, T2 un T3 paaudzes automobiļi ar aizmugurē izvietotu dzinēju arī 2023. gadā joprojām redzami pludmaļu stāvvietās Kalifornijā, Floridā un Longailendā. Tagad Volkswagen kārtējo reizi noslēdz šo apli ar pagarinātas garenbāzes ID. Buzz, un atgriež Volkswagen busiņu piedāvājumu Ziemeļamerikas tirgū – šoreiz ar elektrisku aizmugurējo riteņu piedziņu.

Volkswagen ir ārkārtīgi spēcīgs globāls zīmols ar lielisku vēsturi, miljoniem uzticamu fanu un leģendāriem produktiem. Tas ir skaidri redzams šeit, lielākajā Volkswagen busiņu festivālā ASV. Tāpēc es priecājos, ka Volkswagen Group of America komanda pagarinātas garenbāzes ID. Buzz pirmizrādi svin šeit. Ar šo modeli mēs speram lielu soli, lai atkal kļūtu par patiesi mīlētu zīmolu..

Volkswagen AG valdes loceklis Tomass Šēfers (Thomas Schäfer)

Volkswagen busiņiem ASV ir gara vēsture, un tie valstī ieguvuši patiesu kulta statusa. Valdes loceklis Larss Krauze, kurš ir atbildīgs par tirdzniecību un mārketingu uzņēmumā Volkswagen Commercial Vehicles, arī uzsver, ka ID. Buzz atkal nodrošina īpašas sajūtas un emocijas, ko spēj radīt tikai specifiski automobiļi.

ASV, Kanādā un Eiropā Volkswagen mikroautobusi gadu desmitiem ir iemiesojuši unikālu attieksmi pret dzīvi. Fotogrāfija ar leģendāro T1 Lightbus Vudstokā ir neaizmirstama. Šī brīvības simbola DNS dzīvo mūsu ID. Buzz.

Valdes loceklis Larss Krauze

Ar 4 962 mm garumu un līdz pat septiņām sēdvietām ID. Buzz ir ideāli piemērots Ziemeļamerikas tirgum. Vienlaikus tas arī paplašina savu iespējamo pielietojuma klāstu Eiropā. Papildu garums, pateicoties garenbāzes palielināšanai par 250 mm, rada vietu trešajai sēdekļu rindai, nodrošinot līdz pat 2 469 litru lielu bagāžas nodalījumu un iespēju uzstādīt jaunu, lielāku 85 kWh akumulatoru (neto ietilpība), kas sniedz vēl lielāku nobraukuma distanci. Savukārt jaunais siltumsūknis uzlabo efektivitāti ziemā. Pagarinātais ID. Buzz būs arī pieejams ar jaunu 210 kW (286 ZS) elektriskās piedziņas motoru. Elektriskās piedziņas motors maksimālo ātrumu palielina līdz elektroniski ierobežotiem 160 km/h (Eiropas ID. Buzz ar 150 kW: 145 km/h). Pagarinātais ID. Buzz 100 km/h lielu ātrumu spēj sasniegt vien 7,9 sekundēs. Taču tas nav viss – jau paziņots, ka 2024. gadā tirgū nonāks versija ar visu riteņu piedziņu (GTX) un 250 kW (339 ZS) jaudu. ID. Buzz GTX no 0 līdz 100 km/h spēs ieskrieties 6,4 sekundēs, tādējādi tam spējot lieliski iekļauties satiksmē uz lielceļiem.

Volkswagen ID. Buzz 3. sēdvietu rinda
Volkswagen ID. Buzz 3. sēdvietu rinda (Publicitātes foto)

Citas elektriskā Volkswagen jaunās funkcijas iekļauj uzlabotu nākamās paaudzes informācijas un izklaides sistēmu un attālinātu automobiļa novietošanu stāvvietā, izmantojot viedtālruni. Tikmēr no jauna izstrādāta augsto tehnoloģiju panorāmas lūka ar viedo stiklu atsauc atmiņā leģendāro Samba busiņu no 20. gadsimta 50. gadiem. 1,5 kvadrātmetru platībā tas ir lielākais stikla jumts, kādu jebkad izstrādājis Volkswagen. Viedo stiklu iespējams mainīt no caurspīdīga uz necaurspīdīgu un otrādi, izmantojot skārienslīdni vai balss palīgu. Ziemeļamerikas tirgum paredzētajām versijām būs arī sēdekļi ar gaisa kondicionieri un izgaismots Volkswagen logo priekšpusē.

Volkswagen ID. Buzz interjers
Volkswagen ID. Buzz interjers (Publicitātes foto)

ID. Buzz piegādes ASV tiks sāktas 2024. gadā. Gandrīz vienlaikus nonākšanai tirdzniecībā Ziemeļamerikas tirgū ID. Buzz ar pagarinātu garenbāzi būs pieejams arī Eiropā. Tāpat kā Multivan un Bulli T6.1, visi ID. Buzz automobiļi tiks ražoti galvenajā Volkswagen Commercial Vehicles rūpnīcā Hannoverē. Šī ir viena no modernākajām automobiļu rūpnīcām pasaulē un tā ir arī galvenā Volkswagen busiņu mājvieta.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: