Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Stockamnn Daba saka paldies!

Stockmann atsakās no plastmasas maisiņiem

2019. gada 4. marts

Stockmann Latvijā veic nākamo soli videi draudzīga dzīvesveida īstenošanā. Šajā veikalā vairs nevarēs nopirkt baltos plastmasas maisiņus.

Kopš 2017. gada Stockmann Latvijā veica akciju, kurā, sadarbojoties ar Pasaules Dabas Fondu, katrs nenopirktais maisiņš veidoja ziedojumu summu Baltijas jūras aizsardzībai. Tagad ir uzsākts nākamais solis.

Sākot no 1. marta lielveikals pilnībā atsakās no balto plastmas maisiņu piedāvāšanas klientiem.

“Ticam, ka rīkojoties atbildīgi, kopā ar saviem klientiem mēs spējam mazināt ietekmi uz klimatu. Tāpēc veicam pāreju uz eko maisiņiem, kas kompostējas divos gados.”

Maisiņa cena būs 3 eiro centi. Svaigo produktu nodaļās eko maisiņi tiks izmantoti maltās gaļas fasēšanai un pirkumi tiks ietīti papīrā. Augļu sektorā, maizes sektorā un pie riektiem būs pieejami papīra tūtas ar lodziņu. Zaļie bio maisiņi būs nopērkami pie kases.

Plastmasas maisiņš
Plastmasas maisiņš

Šī ziņa seko pēc tam, kad Austrālijas lielveikalu ķēdes spēja 3 mēnešu laikā samazināt maisiņu patēriņu par 80%. Diez kādas sekas tas atstās uz Latvijas iedzīvotāju paradumiem.

Avots: stockmann.lv

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Stockmann atsakās no plastmasas maisiņiem 1
  • 2
    Shares

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no