Tesla pieņem Eiropas pasūtījumus Model Y

0

Tesla sākuši pieņemt Eiropas pasūtījumus priekš Model Y. Pirmās piegādes solās būt septembrī, krietni pirms Giga Berlin sāks savas piegādes.

Tesla Model Y Vācijas cena

Tesla Model Y Vācijas cena

Tesla sākuši pieņemt Eiropas pasūtījumus priekš Model Y. Pirmās piegādes solās būt septembrī, krietni pirms Giga Berlin sāks savas piegādes.

Atšķirībā no sākotnējiem plāniem pirmie Eiropā piegādātie Model Y tiks ražoti Tesla Šanhajas Gigafactory. Pasūtījumi ir atvērti gandrīz visās Eiropas valstīs. Diemžēl joprojām Latvijā nav iespējams pasūtīt nevienu Tesla un, lai tādu iegādātos, ir jāveic pāris viltības.

Pašlaik nav iespējams pasūtīt piekabes āķi un septiņu sēdvietu variāciju, bet ir iespēja izvēlēties starp Long Range un Performance modeļiem. Long Range modeļi solās tikt piegādāti jau septembrī, bet Performance ir atzīmēti ar piegādi 2022. gadā.

Tesla Model Y cena:

  • Long Range – 56’990 €
  • Performance – 63’990 €

Iepriekš Tesla plānoja piegādāt Model Y no Berlīnes Gigafactory, bet šīs ražošanas ēkas izbūve ir aizkavējusies, tāpēc Tesla no Šanhajas piegādās automašīnas uz Eiropu. Tiem, kas jau ilgu laiku gaida savas piegādes, tās tiks piegādātas augustā, bet jaunie pasūtījumi visā Eiropā ir atzīmēti ar piegādi septembrī.

Dīvainā kārtā Tesla Vācijas vietnē ir norādīts, ka Model Y WLTP autonomija ir 505 km. Ķīnas vietnē Model Y Long Range WLTP testa protokolā ir norādīti 542 km. Eiropa izmanto WLTP testa protokolu, tāpēc diapazonam jābūt vienādam abiem reģionos.

Tikmēr pa Latvijas ceļiem jau braukā vismaz viens Tesla Model Y.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 2 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: