EV family

Seko ģimenes piedzīvojumam ar elektroauto

Četru cilvēku ģimene ir nesen iegādājušies Škoda Enyaq iV80 un nolēmuši, ka mēros ceļu no Slovēnijas līdz Latvijai. Seko viņu 1’700 km garajam piedzīvojumam.

Kriss (Krišs?) un Ance ar diviem bērniem ir nolēmuši doties piedzīvojumā ar savu jauno automašīnu – Škoda Enyaq iV80. Ņemot vērā, ka valda daudz mītu par EV spējām braukt tālus ceļojumus, ģimene ir nolēmuši filmēt savu aptuveni 1’700 km garo piedzīvojumu no Slovēnijas uz Latviju.

Atšķirībā no jau esošajiem video, kur pārbauda, cik tālu var nobraukt ar vienu uzlādi vai cik ātri var veikt konkrētu distanci, šis ir pārbaudījums ar pilnu mašīnu ar cilvēkiem un mantām. Ģimene, kas Youtube atrodama kā “EV Family – Fully Charged”, solās aprakstīt uzlādes un braukšanas pieredzi, problēmām, ar kurām saskarsies pa ceļam, un patieso dzīvi ar elektroauto ceļojumā.

Pati mašīna, kā Kriss raksturo, ir dārgākā komplektācija ar stikla jumtu un citām fīčām. Škoda Enyaq iV80 uz papīra iespēj 536 km, bet Uzlādēts apskata laikā pēc aprēķiniem sanāca aptuveni 470 km. Kriss saka, ka jau ir piedzīvojis kādas programmatūras nepilnības, kas, pēc konteksta spriežot, esot izlabotas. Kopā ar pasažieriem mašīnai klāt nākuši 300 kg.

  SIA "Troja" Rīgā atver jaunu elektromobiļu ātrās uzlādes staciju
abetterrouteplanner.com paredzētais maršruts ar Škoda Enyaq iV 80
abetterrouteplanner.com paredzētais maršruts ar Škoda Enyaq iV 80

ABetterRoutePlanner.com paredz, ka kopā ceļā tiks pavadītas nedaudz vairāk par 23 stundām, būs nepieciešamas 7 uzlādes, kurām kopā veltīs 4.5 stundas. Būs interesanti sekot viņu pieredzei un to var darīt viņu Youtube kanālā!

Seko ģimenes piedzīvojumam ar elektroauto 1
Seko ģimenes piedzīvojumam ar elektroauto 2
5 4 balsojumi
Raksta novērtējums