Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Gentlewasher

Veļasmašīna, kurai nevajag elektrību

2018. gada 4. decembris

Gentlewasher ir ar roku darbināma veļasmašīna, kura spēj iztīrīt drēbes piecu minūšu laikā.

Katrs no mums ir bijis situācijā, kad ir jāizmazgā dažas drēbes, bet nav pietiekami daudz netīro drēbju, lai piepildītu pat pusi veļasmašīnas. Gentlewasher piedāvā risinājumu šādai situācijai, izmantojot mazāk ūdens kā tipiskās veļasmašīnas. Šī ar roku darbināmā veļasmašīna spēj izmazgāt 12 t-kreklus vai 8 kleitas vienā piegājienā, lietojot mazāk kā 18 litrus ūdens. Tas ir ievērojami mazāk par 50 litriem ūdens, kas vajadzīgi priekš ar Energy Star apzīmētām veļasmašīnām, vai 150 litriem, kas vajadzīgi vecākām veļasmašīnām.

gentlewasher
Gentlewasher veļasmašīna. Avots: gentlewasher.com

Gentlewasher ir paredzēta drēbēm, kas ir jāmazgā ar rokām. Tā lietošana ir vienkārša – pielej ūdeni, pieliec nedaudz veļas mazgāšanas līdzekli un sāc griezt. Pēc divu minūšu mazgāšanas cikla un 2 minūšu skalošanas, veļa ir jāliek žāvēties.

Šī ar roku darbināmā veļasmašīna var paildzināt drēbju kalpošanas mūžu, jo mazgāšana tanī ir saudzējošāka. Tās izgudrotāji saka, ka šis produkts ir vissaudzīgākais videi un maigākais priekš drēbēm no visiem šobrīd tirgū pieejamajiem. Vienlaicīgi ražotāji apgalvo, ka kvalitāte ir pielīdzināma tai, kāda ir sagaidāma no veļasmašīnas ar frontālo atveri.

Gentlewasher ir piemērots ceļošanai, mazgāšanai paralēli esošās veļasmašīnas ciklam vai mājvietām, kurās nav vieta lielajām veļasmašīnām.

Tā cena šobrīd ir ap 130€.

gentlewasher veļasmašīna
Gentlewasher veļasmašīna. Avots: gentlewasher.com

Avots: gentlewasher

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Veļasmašīna, kurai nevajag elektrību 1
  • 9
    Shares

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no