Gentlewasher

Gentlewasher. Avots: gentlewasher.com

Gentlewasher ir ar roku darbināma veļasmašīna, kura spēj iztīrīt drēbes piecu minūšu laikā.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300

Katrs no mums ir bijis situācijā, kad ir jāizmazgā dažas drēbes, bet nav pietiekami daudz netīro drēbju, lai piepildītu pat pusi veļasmašīnas. Gentlewasher piedāvā risinājumu šādai situācijai, izmantojot mazāk ūdens kā tipiskās veļasmašīnas. Šī ar roku darbināmā veļasmašīna spēj izmazgāt 12 t-kreklus vai 8 kleitas vienā piegājienā, lietojot mazāk kā 18 litrus ūdens. Tas ir ievērojami mazāk par 50 litriem ūdens, kas vajadzīgi priekš ar Energy Star apzīmētām veļasmašīnām, vai 150 litriem, kas vajadzīgi vecākām veļasmašīnām.

gentlewasher
Gentlewasher veļasmašīna. Avots: gentlewasher.com

Gentlewasher ir paredzēta drēbēm, kas ir jāmazgā ar rokām. Tā lietošana ir vienkārša – pielej ūdeni, pieliec nedaudz veļas mazgāšanas līdzekli un sāc griezt. Pēc divu minūšu mazgāšanas cikla un 2 minūšu skalošanas, veļa ir jāliek žāvēties.

Šī ar roku darbināmā veļasmašīna var paildzināt drēbju kalpošanas mūžu, jo mazgāšana tanī ir saudzējošāka. Tās izgudrotāji saka, ka šis produkts ir vissaudzīgākais videi un maigākais priekš drēbēm no visiem šobrīd tirgū pieejamajiem. Vienlaicīgi ražotāji apgalvo, ka kvalitāte ir pielīdzināma tai, kāda ir sagaidāma no veļasmašīnas ar frontālo atveri.

Gentlewasher ir piemērots ceļošanai, mazgāšanai paralēli esošās veļasmašīnas ciklam vai mājvietām, kurās nav vieta lielajām veļasmašīnām.

Tā cena šobrīd ir ap 130€.

gentlewasher veļasmašīna
Gentlewasher veļasmašīna. Avots: gentlewasher.com

Avots: gentlewasher

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: