“Virši” dāvinās bezmaksas uzlādi, atverot jaunu uzlādes staciju

0

“Virši” šonedēļ sper vēl vienu soli uzlādes iespēju paplašināšanā elektroauto īpašniekiem, atverot Olainē līdz šim jaudīgāko elektroauto uzlādes staciju.

Virši uzlādes stacija

Virši uzlādes stacija (Publikācijas attēls)

Energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls AS VIRŠI-A (turpmāk – “Virši”) šonedēļ sper vēl vienu soli uzlādes iespēju paplašināšanā elektroauto īpašniekiem, atverot Olainē līdz šim jaudīgāko elektroauto uzlādes staciju.

Atzīmējot virzību uz šī ilgtspējīgā transporta enerģijas veida pieejamību, trešdien, 16. augustā plkst. 11:00 uzpildes stacijā “Virši Olaine” (“Daces”, Jaunolaine, Olaines pagasts) norisināsies svinīgs “Virši” elektroauto uzlādes tīkla atklāšanas pasākums, pulcējot kopā elektroauto ekspertus un entuziastus.

Par godu tīkla paplašināšanai 16. augustā jaunatklātajā stacijā “Virši Olaine” elektroauto uzlāde būs bez maksas. Uzlādes risinājums sastāvs no 2×160 kW CCS un 40 kW CCS/Chademo. Vienlaicīgi var uzlādēties trīs automašīnas ar kopējo 360kW uzlādes jaudu, maksimāli viens auto var saņemt 160 kW.

Ar uzrunām pasākumā piedalīsies Eiropas Komisijas Pārstāvniecības vadītājas vietnieks Andris Kužnieks, “Virši” valdes priekšsēdētājs Jānis Vība un “Virši” Elektrouzlādes tīkla attīstītājs un ilgtspējas projektu vadītājs Anrijs Tukulis, iepazīstinot ar uzņēmuma plāniem un investīcijām publiska elektrouzlādes tīkla infrastruktūrā. Pasākumā aicināti piedalīties arī Klimata un enerģētikas, kā arī Satiksmes ministrijas pārstāvji, iezīmējot transporta nozares attīstību.

Pēc uzrunām norisināsies ekspertu diskusija, kurā piedalīsies Volkswagen un Audi e-mobilitātes vadītājs Baltijā Matīss Zemītis, “Virši” pārstāvis Anrijs Tukulis un neatkarīgs elektroauto industrijas eksperts. 

Savukārt, elektroauto dīleri un eksperti no “Mūsa Motors Grupa”, “Škoda Latvija” un “Moller Baltic Import” parūpēsies par konsultācijām un testa braucieniem pasākuma dalībniekiem, nodrošinot iespēju ne tikai iepazīties ar projekta potenciālu un uzlādes stacijas jaudu, bet arī izmēģināt to dzīvē ar jaunākiem elektroauto modeļiem Volvo XC40 Recharge, Škoda Enyaq Coupe, Volkswagen ID.5 GTX un VW – ID. 4, kā arī Audi e-tron GT.
 
Piedalīties pasākumā aicināts ikviens interesents.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 2 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: