Bānīša svētku ietvaros 8. elektroauto salidojums

0

2. septembrī Stāmerienas Bānīša svētku ietvaros norisināsies jau astotais ikgadējais elektroauto lietotāju salidojums, kura laikā dalībniekiem un skatītājiem bez maksas būs iespēja aplūkot dažādākos elektroauto modeļus un iepazīties ar īpašnieku pieredzi.

LV EV salidojums 2022

Latvijas elektroauto salidojums Stāmerienā 2022. gadā

Šī gada 2. septembrī Stāmerienas Bānīša svētku ietvaros norisināsies jau astotais ikgadējais elektroauto lietotāju salidojums, kura laikā dalībniekiem un skatītājiem bez maksas būs iespēja aplūkot dažādākos elektroauto modeļus un iepazīties ar īpašnieku pieredzi.

Elektroauto salidojuma programma:

  • līdz plkst. 12.00 elektroauto novietošana teritorijā pie Stāmerienas dzelzceļa pārbrauktuves;
  • 13.20 bānīša sagaidīšana;
  • 14.30 salidojuma noslēgums.

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar Latvijas elektroauto biedrību un pieteikties kļūt par tās biedru.

Elektroauto salidojumā dalību vēlams pieteikt līdz 2. septembrim, norādot dalībnieka nosaukumu (vārds, uzvārds vai juridiskās personas nosaukums), elektroauto modeli un izlaiduma gadu, kā arī akumulatora kapacitāti, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@uzladets.lv. Dalība salidojumā ir bez maksas.

Ikgadējo elektroauto salidojumu rīko Latvijas Autoinženieru asociācija, Latvija Elektroauto biedrība, bezizmešu un ilgtspējības portāls Uzlādēts.lv un starptautiskais elektroauto uzlādes tīkls Eleport. 

Elektroauto salidojums ir daļa no Gulbenes-Alūksnes bānīša 120. dzimšanas dienas svinībām pie Stāmerienas stacijas, kā ietvaros darbosies tirdziņš “Vārgaļmiesta tirgus”, tiks prezentēta pastmarka “Bānītim 120”, kā arī vairums izklaides iespējas ģimenēm ar bērniem un muzikāli uzvedumi – zaļumaballe sākas plkst. 21:00. 

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: