‘Virši’ nākamajā pavasarī piedāvās uzlādi arī Lietuvā

0

Energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls AS “Virši-A” (“Virši”) 2024. gada pavasarī plāno sākt darbību Lietuvā, ziņo uzņēmums.

Virši uzlādes stacija

Virši uzlādes stacija (Publikācijas attēls)

Energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls AS “Virši-A” (“Virši”) 2024. gada pavasarī plāno sākt darbību Lietuvā, ziņo uzņēmums.

Pirmā “Virši” degvielas uzpildes stacija kaimiņvalstī atradīsies valsts dienvidos uz A5 šosejas netālu no Marijampoles pilsētas.

Lietuvas tirgus mums ir būtisks, jo redzam, ka tas ir nozīmīgs gan biznesa, gan privātā segmenta klientiem. Prognozējam, ka mūsu klātbūtne Lietuvā pozitīvi ietekmēs uzņēmuma ilgtermiņa biznesa modeļa attīstību, gan veicinot zīmola atpazīstamību Baltijas līmenī, gan paplašinot produktu pieejamību

“Virši” valdes priekšsēdētājs Jānis Vība

Šis ir uzņēmuma pirmais solis ārpus Latvijas tirgus, taču tas ir pārliecināts, ka iepriekš gūtā pieredze un kvalitāte ļaus iegūt klientu uzticību arī Lietuvā.

Jaunā “Virši” stacijas 314 m2 ēka ar veikala un kafejnīcas zonu pašlaik ir būvniecības stadijā un tiek celta atbilstoši jau esošajai “Virši” uzpildes staciju koncepcijai, ievērojot energoefektivitātes principus un klientu ērtībām pielāgoto un modernizēto veikala zāles iekārtojuma pamatprincipus. Uzpildes stacija nodrošinās “Virši” veikala darbību visu diennakti un klientiem piedāvās plašu degvielas produktu klāstu, elektrouzlādi, kā arī “Virši” ierasto daudzveidīgo dzērienu, uzkodu un auto preču sortimentu.

Šobrīd “Virši” tīklā ir 75 tirdzniecības vietas, no tām 73 degvielas uzpildes stacijas, un tīklā strādā vairāk nekā 780 darbinieki visos Latvijas reģionos. Kopš 2021. gada 11. novembra AS “Virši-A” akcijas ir iekļautas “Nasdaq Riga biržas” alternatīvajā tirgū “First North”.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: