Balcia nodrošinās KASKO klientiem maiņas elektriskos motociklus

0

Apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums “Balcia” noslēdzis sadarbības līgumu ar “Energica” markas motociklu pārstāvi Latvijā “Energica Latvia”, kļūstot par pirmo apdrošināšanas uzņēmumu Latvijā, kas piedāvā elektrisko motociklu apdrošināšanu un nodrošina “Energica” motociklus kā maiņas transportlīdzekli KASKO klientiem.

Rūdolfs Bergmanis (Energica) un Reinis Bērzkalns (Balcia)

Rūdolfs Bergmanis (Energica) un Reinis Bērzkalns (Balcia) (Publicitātes foto)

Apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums “Balcia” noslēdzis sadarbības līgumu ar “Energica” markas motociklu pārstāvi Latvijā “Energica Latvia”, kļūstot par pirmo apdrošināšanas uzņēmumu Latvijā, kas piedāvā elektrisko motociklu apdrošināšanu un nodrošina “Energica” motociklus kā maiņas transportlīdzekli KASKO klientiem.

Latvijā joprojām autotransporta radītais vides piesārņojums turpina palielināties, un aptuveni 83 % siltumnīcefekta gāzu emisijas (SEG) rada tieši privātie transportlīdzekļi. “Balcia” apņēmusies veicināt videi draudzīgāku transportlīdzekļu pieejamību, atbalstot inovāciju attīstību un esot tuvāk klimata mērķu sasniegšanai. Sadarbība ar pasaulē vadošo elektrisko motociklu izplatītāju “Energica Latvia” ir mērķtiecīgs solis, lai veicinātu Latvijas iedzīvotājus izvēlēties “zaļākus” transportlīdzekļus, atbalstot ilgtspējīgu pilsētvides attīstību.

Tas ir mīts, ka apdrošinātāji piesardzīgi apdrošina elektriskos transportlīdzekļus. Mēs esam gatavi uzņemties risku, kas saistīti ar šo spēkratu remontdarbu izmaksu kompensāciju, jo uzskatām, ka apdrošināšana nedrīkst būt šķērslis iedzīvotāju vēlmei iekšdedzes spēkratu nomainīt uz videi draudzīgāku transportlīdzekli. Vēl jo vairāk vēlamies sniegt mūsu klientiem iespēju izmēģināt elektriskos motociklus, tādēļ sadarbībā ar “Energica Latvia” piedāvāsim mūsu klientiem izvēlēties “Energica” motociklu kā maiņas transportlīdzekli.

“Balcia” viceprezidents Reinis Bērzkalns

Motocikli un tā vadītāji ir mazāk aizsargāti satiksmes dalībnieki nekā autovadītāji, tādēļ drošība un laba KASKO apdrošināšana ir ārkārtīgi svarīga. Priecājamies sadarboties ar “Balcia”, – uzņēmumu, kas iet līdzi laikam un nodrošina pirmo elektrisko motociklu apdrošināšanu Latvijā. Mūsu plāni ir lieli – vēlamies kļūt par vadošo elektrisko motociklu dīleri ne vien Latvijā, bet arī Baltijas valstīs.

“Energica” zīmola vadītājs Rūdolfs Bergmanis

Elektriskajiem motocikliem, salīdzinot ar iekšdedzes dzinēja spēkratiem, ir ievērojami mazākas uzturēšanas un lietošanas izmaksas. Turklāt tie nerada trokšņu un videi kaitīgo izmešu piesārņojumu. Tieši “Energica” markas motocikli ir tirgū vienīgie ar ātrās uzlādes jeb Fast charge funkciju. Akumulatora uzlādi var veikt nepilnu 40 minūšu laikā, kas apvienojumā ar 200-400 km nobraucamo attālumu to padara par ikdienā ērti izmantojamu transportlīdzekli.  

Energica elektrisko motociklu klāsts
Energica elektrisko motociklu klāsts (Ražotāja foto)

“Balcia” šī gada sākumā noslēdza vienošanos arī ar “Tesla” elektroauto koplietošanas platformu “OX Drive”, sniedzot iespēju KASKO apdrošināšanas klientiem kā maiņas auto izvēlēties šīs markas elektromobili.

KASKO apdrošināšanu elektriskiem motocikliem iespējams iegādāties, rakstot uz e-pastu balcia@balcia.lv vai zvanot uz tālruni 82222. 

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: