Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Tesla Model S for Kids

Bērniem ļauts braukt ar Tesla uz operācijām

2018. gada 26. novembris

Bērni Lielbritānijas slimnīcā var uz brīdi aizmirst par biedējošajām operācijām, braucot uz tām ar sev piemērotiem elektromobiļiem.

Pēteris un Sāra Krouni (Peter and Sarah Crown) nesen ziedojuši elektrisko Tesla Model S rotaļu mašīnu, ko paredzēts izmantot, lai bērni nonāktu līdz operāciju zālei.

“Mēs esam atviegloti, ka esam spējuši ziedot šo mini Tesla Model S Šeffieldas Bērnu Slimnīcai (Sheffield’s Children Hospital), un ceram, ka pacienti, kas to izmantos, izjutīs tik pat daudz prieka kā mēs, braucot ar lielajām versijām!”

Mini Tesla Model S Šeffieladas Bērku Slimnīcā
Mini Tesla Model S Šeffieladas Bērku Slimnīcā. Avots: bigstamp.uk

Sešgadīgais Džeimss Vebs (James Webb) bija pirmais, kam bija dots braukt ar šo mini Tesla uz operāciju. Viņa tēvs Berijs (Barry) teica:

“Džeimsa iespēja braukt uz zāli ar Tesla noteikti piedeva jautrību un satraukumu šai citādāk biedējošajai pieredzei. Viņš bija nepacietīgs, gaidot savu kārtu uz operāciju, un patiesi izbaudīja braucienu. Viņš to noteikti iesaka citiem bērniem.”

Kalifornijas automašīnu ražotāja piedāvājumā ir tikai elektromobiļus un kā daļa no klientu pateicības programmas ir mini Model S mobiļi tiem, kas piesaista jaunus pircējus.

Daži no 4’000+ Tesla īpašniekiem Lielbritānijā ir ziedojuši savas mini Tesla vietējām slimnīcām, bet citi ir tās nopirkuši šim mērķim.

Pēteris un Sāra savu mini Tesla nopirka caur uzņēmumu, lai ziedotu Šeffieldas Bērnu Slimnīcai. Šo elektromobili prezentēja UK Tesla Owners Group, kas ieradās ar sešām Tesla Model S elektromobiļiem.

Tesla Model S for Kids
Tesla Model S for Kids. Avots: radioflyer.com

Avots: bigstamp.uk

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Bērniem ļauts braukt ar Tesla uz operācijām 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no