Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

CeramicSpeed

CeramicSpeed transmisija ir bez ķēdes un ar 99% efektivitāti

2018. gada 7. augusts

Teiciens, ka nevajag izgudrot divriteni no jauna, šeit nav gluži vietā. CeramicSpeed ir izstrādājuši jaunu divriteņu transmisiju, kurai nav ķēdes un kas strādā ar 99% efektivitāti.

Daudzi nemaz neaizdomājas, ka braucot ar riteni daļa no ieliktā spēka pedāļos nemaz nesasniedz vēlamo rezultātu (kustību). Braucot ar mazākiem ātrumiem, divriteņa, kam viss ir kārtībā, efektivitāte var būt 93%. Efektivitāte strauji krītas, ja ķēde ir vaļīga, zobrati ir bojāti, rūsa iemetusies vai ir citas problēmas.

CeramicSpeed ir atbrīvojušies no ķēdes un aizmugurējā ātrumu pārslēga un ielikuši vietā piedziņas vārpstu ar zobiem un gultņiem. Tipiskai ķēdei ir 8 saskarsmes punkti, kas rada berzi it īpaši, ja ķēdei ir nedaudz jāieslīd zobā, bet CeramicSpeed sistēmai ir tikai 2 saskarsmes punkti, kuros zobi saskaras ar gultņiem, tādējādi gandrīz atbrīvojoties no berzes, kas nozīmē, ka teju viss spēks tiek izmantots lietderīgi.

CeramicSpeed Driven transmisija ir 49% mazāk berzes kā Dura Ace (augstākās klases sportistu) ķēde.

Kārlis Mendziņš

Atrasts pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
CeramicSpeed transmisija ir bez ķēdes un ar 99% efektivitāti 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no