Dacia sola šokējoši lētus elektromobiļus

0
Dacia Duster

Dacia Duster. Avots: dacialatvija.lv

Kā daļa no Renault-Nissan-Mitsubishi apvienības, Dacia ir pazīstams kā viens no lētākajiem automašīnu brendiem. Tas nemainīsies arī saistībā ar elektromobiļiem.

Dacia Eiropas valdes loceklis Džīns Kristofs Kūglers (Jean Chritophe Kugler) ziņu portālam Express teica, ka jebkurš elektromobilis (ETL), kas būs ar Dacia zīmolu iekļausies zināmajos principos:

“Mēs turpināsim būt šokējoši pieejami. Mēs nemainīsim brenda teritoriju.”

Būdami daļa no tik lielas apvienības, kas piedevām vēl ir ļoti spēcīgi ETL jomā, Dacia ir pieejami resursi, lai taisītu ETL, kura daļas jau sevi ir pierādījušas un kuru cena ir zemāka. Tas ļautu autoražotājam izmantot tās pašas baterijas un motoru, ko izmanto Renault Zoe vai Nissan Leaf, kuri abi ir salīdzinoši lēti elektriskie transportlīdzekļi. Iespējams, pat Renault solītais ļoti lētais K-ZE, varētu būt par pamatu.

Renault K-ZE
Renault K-ZE. Avots: renault.com

Cik ātri var sagaidīt ETL no Dacia?

“Mēs tam pievērsīsimies, kad tas būs lēti. Mēs pieturēsimies pie mūsu uzņēmuma stratēģijas un, kad tehnoloģija būs gatava un būs pieprasījums, mēs to piedāvāsim.”

Express pieļauj, ka ātrāk par 2020. gadu pirmais šokējoši lētais ETL no šī brenda netiks prezentēts. Pielietotā tehnoloģijas diez vai būs vienā līmenī ar jaunākajiem ETL un autonomija varētu būt ap 150 km.

Tomēr ETL ar zemu cenu un pietiekoši lielu autonomiju, lai apmierinātu pilsētniekus, varētu būt ļoti pieprasīts. Tieši šādi ETL ir populāri Ķīnā, kas ir lielākais elektromobiļu tirgus pasaulē.

Lētais Renault elektromobilis K-ZE

Avots: cleantechnica.com

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: