Daudzdzīvokļu un privātmāju elektroauto uzlādes stacija Ensto One

3

Igaunijā ražotās elektroauto uzlādes stacijas Ensto One piedāvā ērtu uzlādi pilsētās tieši pie daudzdzīvokļu mājām. Ensto One ir vieds, drošs un personalizēts uzlādes risinājums, kas turklāt izskatās eleganti. Uzlādējiet savu auto un sagatavojieties patīkamai elektriskās braukšanas pieredzei!

Ensto One elektroauto uzlādes stacija

Ensto One elektroauto uzlādes stacija

Igaunijā ražotās elektroauto uzlādes stacijas Ensto One piedāvā ērtu uzlādi pilsētās tieši pie daudzdzīvokļu mājām. Ensto One ir vieds, drošs un personalizēts uzlādes risinājums, kas turklāt izskatās eleganti. Uzlādējiet savu auto un sagatavojieties patīkamai elektriskās braukšanas pieredzei!

Elektroauto skaits pieaug ļoti strauji visā pasaulē un arī Latvijā. Ja agrāk tos iegādājās tikai entuziasti vai cilvēki ar iespēju tos uzlādēt savā privātmājā, tad mūsdienās elektroauto kļūst arvien populārāki pilsētu daudzdzīvokļu namu iedzīvotāju vidū. Tāpēc tagad namu apsaimniekotājiem ir jārēķinās ar pieprasījumu pēc auto uzlādes iespējām kā pie biroju centriem, tā arī pie daudzdzīvokļu namiem.

Pētījumu aģentūras Norstat septembrī veiktajā aptaujā atklājās, ka ceturtā daļa Latvijas iedzīvotāju vēlas iegādāties elektroauto tuvāko piecu gadu laikā. Turklāt Latvijas likumdošanā ir ierakstīts, ka pie jaunajām un renovētajām ēkām ir jābūt paredzētām elektroauto uzlādes iespējām. Vairākas aptaujas liecina, ka vairākums no auto uzlādēm noris pie mājām vai darba vietas. Tas savukārt paver jaunas iespējas biroju un namu apsaimniekotājiem.

Jaunie elektroauto lādētāji, kurus Ensto uzņēmumā Keilā, Igaunijā sākām ražot daudzdzīvokļu ēkām un privātmājām, ļauj identificēt lietotājus un vēlāk sagatavot personalizētus rēķinus. Mūsu uzlādes stacijas ir aprīkotas ar iebūvētu MID klases skaitītāju un RFID kartes lasītāju, kas informāciju automātiski nosūta mākoņu serverim, kur glabājas informācija par katra elektroauto uzlādi.

Aldis Renerts, Ensto pārstāvis Latvijā

Ensto uzlādes stacijas ir piemērotas gan pilnībā elektriskajām automašīnām, gan lādējamajiem hibrīdiem. Tās ir pieejamas gan ar 16 ampēru (3.6 kW), gan ar 32 ampēru (7.4 kW) jaudu un ir aprīkotas vai nu ar Type2 uzlādes kontaktligzdu, vai ar Type2 uzlādes kabeli. Ir arī pieejams modelis ar papildus Schuko kontaktligzdu (mājsaimniecības rozeti). Kā arī šīs stacijas ir ērti uzstādīt.

Ensto One lādētājs ir aprīkots ar lietotāju atpazīšanas sistēmu (RFID), kas ne tikai nodrošina veiksmīgu uzlādi, bet arī ļauj personalizēti uzskaitīt patērēto enerģiju, izmantojot MID klases skaitītāju. Sistēma pati nodod visu nepieciešamo informāciju uzskaišu veikšanas un rēķinu sagatavošanas attālinātajam mākoņserverim.

Vieds risinājums dažādām situācijām

Ensto One ir izstrādāts arī risinājums situācijai, kad daudzdzīvokļu mājas lādētājos vienlaikus jāuzlādē vairāk transportlīdzekļu, nekā to pieļauj mājas elektrotīkls. Šādā situācijā lādētāji spēj dinamiski kontrolēt uzlādes slodzi un ierobežot uzlādes strāvu. Maksimālo uzlādes strāvu var ērti noregulēt ar mobilās aplikācijas palīdzību.

Ensto One Home elektroauto uzlādes stacija
Ensto One Home elektroauto uzlādes stacija

Igaunijā ražotās uzlādes stacijas Ensto One un Ensto One Home ir izstrādātas un pārbaudītas Somijā, pamatojoties uz ziemeļvalstīm piemērotu klimatu. Lai nodrošinātu uzlādes drošību, visas uzlādes stacijas ir aprīkotas ar augstākajiem mūsdienu standartiem atbilstošu drošību – tām ir līdzstrāvas noplūdes noteikšanas sistēma un tās ir aprīkotas ar maiņstrāvas noplūdes automātisko slēdzi.

Ensto Ensek lielākie elektroauto uzlādes staciju tirgi šobrīd ir Skandināvija un Itālija, kur valstu subsīdijas ir veicinājušas strauju elektroauto pārdošanas apjomu pieaugumu. Līdz ar elektroauto skaita pieaugumu Baltijā, arī mūsu reģions ir uzskatāms par labu potenciālo tirgu personalizēto piemājas auto staciju attīstībai.

Ensto One un Ensto One Home var iepazīt un iegādāties Uzlādēts internetveikalā – veikals.uzladets.lv  zem sadaļas uzlādes stacijas.

Par uzņēmumu

Ensto ir Somijā dibināts starptautisks tehnoloģiju, viedo elektrisko risinājumu un elektrisko automašīnu lādētāju ražotājs ar vairāk nekā 60 gadu darba pieredzi.  Kopumā Eiropā, ASV un Āzijā Ensto nodarbina 1400 nozares profesionāļus.

Ensto pārstāvis Latvijā:
Aldis Renerts,
Mob. 29254138
e-pasts: aldis.renerts@gmail.com

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
3 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Krotow
03/11/2020 12:19

3-fāzu modelis tiešām neskādētu. Tiesa, tas neatrisina jautājumu, kā uzlādēt auto pie padomju laikā celtajām daudzstāvenēm, kur par vietu auto vispār vēl jākaujas.

malvis_m
02/11/2020 22:35

nesaprotu tikai vienu, kāpēc nav 3-fāzu modeļa?

Aldis Renerts
Atbilde  malvis_m
04/11/2020 10:01

Drīzumā būs pieejami arī 3-fāzu modeļi.

3
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: