Latvijā radīti e-velo amfībiju-kemperi Z-TRITON dodas Eiropas Demo tūrē

0

Pēc veiksmīga pirmssēklas investīciju raunda noslēgšanas un ražošanas prototipa pabeigšanas, Latvijas start-up uzņēmuma, e-velo amfībiju-kemperu Z-TRITON komanda šī mēneša beigās dosies tūrē pa Eiropu, piedāvājot testa braucienus Ženēvā, Parīzē, Amsterdamā un Berlīnē. 

Z-Triton Demo tūre

Z-Triton Demo tūre

Pēc veiksmīga pirmssēklas investīciju raunda noslēgšanas un ražošanas prototipa pabeigšanas, Latvijas start-up uzņēmuma, e-velo amfībiju-kemperu Z-TRITON komanda šī mēneša beigās dosies tūrē pa Eiropu, piedāvājot testa braucienus Ženēvā, Parīzē, Amsterdamā un Berlīnē. 

Z-TRITON ir e-velo amfībija-kemperis, kas ļauj ceļot gan pa ūdeni, gan zemi. Tā ir pilnībā aprīkota arī ar elektromotoriem, viegli un ērti vadāma, ļaujot doties garākos braucienos vai piedzīvot nedēļas nogali dziļi mežā un pie dabas.

Šajā rudenī Z-TRITON veiksmīgi noslēdzis pirmssēklas investīciju raundu, piesaistot 150 000 EUR finansējumu no Igaunijas un Latvijas eņģeļu investoriem, kā arī no Singapūras riska kapitāla fonda “Mistletoe”, ziņo Magnetic Latvia. Fonds fokusējas uz ieguldījumiem uzņēmumos un idejās, kas rada pozitīvu ietekmi uz planētu un veicina ilgtspēju. 

Z-TRITON šobrīd ir ražošanas prototipa fināla fāzē, ir sākusies amfībiju priekšpasūtīšana, lielāko interesi saņemot no Rietumeiropas un Ziemeļamerikas. Tāpēc uzņēmums organizē izbraukuma tūri Eiropā. Tūres ietvaros tas piedalīsies arī starpdisciplinārā izstādē OPEN HOUSE Šveicē, Ženēvā, kurā tiek prezentētas inovatīvas un oriģinālas dzīves telpas caur mākslas, arhitektūras un dizaina prizmu. Izstāde notiek četros posmos, no kuriem otrais, kas norisināsies no 23. septembra līdz 3. oktobrim, fokusēsies tieši uz mobilām mājokļu formām – tādām, kā Z-TRITON.

Eiropas tūres turpināsies, piedāvājot testa braucienus ar amfībiju-kemperi četrās pilsētās – Ženēvā (2. oktobris), Parīzē (5. oktobris), Amsterdamā (7. oktobris) un Berlīnē (9. oktobris), kur turklāt arī izrādīta lielākā interese par produktu un veikti pirmie apmaksātie produkta pasūtījumi. Konkrētas testa braucienu vietas un laiki tiks izziņoti Z-Triton sociālo tīklu platformās. Eiropas tūres ietvaros uzņēmums viesosies arī vairākās citās valstīs, kur izrādīta interese par Z-TRITON nomu, piemēram, kempingos un atpūtas parkos.

Uzlādēts viedoklis

Oho! Es nekad nebiju domājis, ka ir vajadzība pēc elektriskā velosipēda, kas ir vienlaicīgi kemperis un amfībija. Toties tagad es sev tādu vēlos. Apnicis šķērsot Daugavu – velo-amfībija! Nav kur nolikt velo pie RTU vai Ķīpsalas halles – pietauvo! Gribi izceļot visu Daugavu, bet HESi traucē – e-velo-amfībija-kemperis!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: