Eksperts, kas neko nezina par elektroauto, atbild uz svarīgākajiem jautājumiem par tiem

0

Kārtīgas mašīnas tiks aizliegtas 2030. gadā un vīrieši būs spiesti braukt ar automašīnām, kas samazina dzimumlocekļu izmēru. Neitans Mūrs atbild uz aktuālajiem jautājumiem par elektroauto un atklāj, cik tas ir netaisnīgi.

BMW iX3 elektriskās piedziņas skats

Kārtīgas mašīnas tiks aizliegtas 2030. gadā un vīrieši būs spiesti braukt ar automašīnām, kas samazina dzimumlocekļu izmēru. Neitans Mūrs atbild uz aktuālajiem jautājumiem par elektroauto un atklāj, cik tas ir netaisnīgi.

Raksts oriģināli publicēts thedailymash.co.uk. Šīs lapas saturs, tai skaitā šis raksts, ir jāuztver kā 1. aprīļa joks visu cauru gadu.

Kas vainas elektriskajām automašīnām?

Viss. Tās nerada troksni, līdz ar to negadījumu skaits augs par 2’500%. Tās visu laiku izlādējas, bloķējot ceļus un sūtot sievietes pie svešiniekiem, lai lūgtu tās piespraust pie rozetes. Un tās samazina asinsriti uz vīrieša dzimumorgānu, saprotamu iemeslu dēļ.

Vai iekšdedzes automašīnas būs aizliegtas pēc 2030.g.?

Protams! Tādēļ daudzi lepnie motoristi kļūs par noziedzniekiem vienas nakts laikā un veidos teroristu grupas, kas mēģinās iekarot degvielu, kas būs kļuvusi vērtīgāka par zeltu, nogalinot nevainīgos un līdzīgā garā. Viņiem nebūs izvēles. Viņus piespiedīs tā darīt.

Vai tad elektroauto nav labākais videi?

Nē, tos darbina tā pati enerģija, bet pārveidota uz elektrību, kas nāk pa vadiem, kas nav efektīvi. Tāpat nevar atvērt logu, neizlādējot bateriju. Ja klausās CD atskaņotāju, tad nevar braukt ātrāk par 60 km/h.

Kāds ir tavs viedoklis par Tesla?

Manuprāt, tās ir normālas. Vils Smits ar tādu braukā. Tomēr, ja kaut kas noiet greizi, to nevar pats salabot. Tas ir dators. Tu to izslēdz un ieslēdz un, kad tas nepalīdz, tad zvani uz IT nodaļu, kas tev liek uzgaidīt pie klausules 40 minūtes. Iedomājies, ka tu dodies uz darbu, iesēdies mašīnā un tā atjaunojas nākamās trīs stundas. Vai to var saukt par nākotni? Manuprāt, nē.

Kāpēc pasaule pāriet uz elektroauto?

Jaunā pasaules kārtība. Viņi seko tev visur un zina, ko tu dari. Ja nedēļas nogalē svilini riepas uz asfalta, kur neviena nav klāt un viss ir ļoti droši, tad jau pirmdienā saņem e-pastā paziņojumu no Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijas.

Vai tu esi kādreiz braucis ar elektroauto?

Es pats? Man nevajag. Es palasu, ko Klarksons [bijušais Top Gear [Gāzi grīdā] vadītājs] raksta avīzē. Viņš saka, ka tiem nav dvēseles. Tas ir kā braukt ar ledusskapi. Kā arī, es reiz pazinu džeku, direktors uzņēmumā, kurā reiz strādāju, kurš drīzumā šķiras. Jūs jau ziniet, kāpēc. Teslas nokarenais efekts. Tas ir tas elektromagnētiskais lauks, kas ietekmē locekļa funkcionalitāti.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

4.2 5 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: