Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

ETL emocijzīme

Elektromobiļu zinības skolām

2019. gada 4. septembris

No 4. līdz 7.septembrim notiks elektromobiļu maratons „Elektromobiļu zinības skolām”. Maratona ietvaros Jelgavas un Rēzeknes tehnikumā, kā arī Malnavas koledžā tiks nolasīta lekcija „Elektromobiļi”.

Maršrutā Rīga – Jelgava – Rēzekne – Ludza – Kārsava – Alūksne – Stāmeriena maratona dalībnieki tiksies ar pašvaldību, t.sk., tūrisma informācijas centru, darbiniekiem.

6.septembrī plkst. 15:00 -17:00 Alūksnē, Skolas ielā, pie elektromobiļu uzlādes stacijas notiks e-mobilitātes pasākums:

  • iepazīšanās ar Nissan elektromobili Leaf un Leaf e+
  • informācija par iespēju popularizēt tūrisma objektu sniedzot uzlādes pakalpojumu, sākot ar parastās rozetes pieslēgumu
  • atbildes uz jautājumiem

Maratona dalībnieki piedalīsies ikgadējā, ceturtajā, elektromobiļu lietotāju salidojumā Bānīša svētkos Stāmerienā, kas notiks 7.septembrī plkst. 11:30-15:30. 

Maratonu organizē biedrība „Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība”. Maratona rīkošanu atbalsta Elektrum – AS „Latvenergo” elektroenerģijas un dabasgāzes tirdzniecības zīmols Baltijā.

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Elektromobiļu zinības skolām 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no