Eleport uzstādīs jaunas elektroauto uzlādes stacijas t/c Domina Shopping

0

Elektroauto uzlādes tīkls Eleport ir noslēdzis līgumu ar Domina Shopping par trīs jaunu elektroauto uzlādes staciju uzstādīšanu tirdzniecības centra daudzstāvu stāvvietā, nodrošinot kopumā astoņas elektroauto uzlādes pieslēgvietas. Jaunās uzlādes stacijas plānots uzstādīt līdz šī gada septembrim.

Domina iepirkšanās centrs

Domina iepirkšanās centrs

Elektroauto uzlādes tīkls Eleport ir noslēdzis līgumu ar Domina Shopping par četru jaunu elektroauto uzlādes staciju uzstādīšanu tirdzniecības centra daudzstāvu stāvvietā, nodrošinot kopumā astoņas elektroauto uzlādes pieslēgvietas. Jaunās uzlādes stacijas plānots uzstādīt līdz šī gada septembrim.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300

Domina Shopping C zonas daudzstāvu stāvvietā tiks uzstādītas četras jaunas uzlādes stacijas: 150 kW ultra ātrā uzlādes stacija, kas spēj lādēt ar 1000 km/h lielu uzlādes ātrumu jeb 100 km sešu minūšu laikā, 50 kW ātrā uzlādes stacija ar 330 km/h lielu uzlādes ātrumu un divas 22 kW maiņstrāvas jeb lēnās uzlādes stacijas, kas nodrošina 145 km/h uzlādes ātrumu un būs piemērota nesteidzīgai uzlādei un atpūtai tirdzniecības centrā.

Eleport uzlādes stacija
Eleport uzlādes stacija

Abām ātrajām uzlādes stacijām katrai būs divas pieslēgvietas, savukārt maiņstrāvas stacijas kopā piedāvās četras pieslēgvietas. Kopumā vienlaicīgi astoņi elektroauto varēs veikt uzlādi ar jaudu līdz pat 150 kW. Šīs uzlādes vietas būs pieejamas visiem elektroauto lietotājiem. 150 kW stacija būs aprīkota ar diviem Eiropas standarta CCS2 kabeļiem, 50 kW stacija būs aprīkota gan ar CCS2 kabeli, gan ar Japānas standarta CHAdeMO kabeli, bet maiņstrāvas stacijas – ar Eiropas standarta Type 2 ligzdām.

Eleport mērķtiecīgi meklē vietas, kur uzstādīt jaunākās un modernākās uzlādes stacijas, lai veidotu pēc iespējas ērtāku un pieejamāku uzlādes tīklu, kas ir pakārtots autovadītāju braukšanas un ikdienas ieradumiem – nevis otrādi. Tieši tāpēc uzskatām, ka tirdzniecības centri ir ļoti piemērota vieta, kur autovadītājiem veikt regulāru auto uzlādi. Ar ērtu un sakārtotu uzlādes tīkla infrastruktūru mēs veicinām ātrāku klimatneitrālas transporta nozares attīstību.

Kārlis Mendziņš, “Eleport Latvija” vadītājs

Turpat tirdzniecības centrā pirmoreiz Latvijā tiks uzstādīta arī Somijas ražotāja Kempower ātrās uzlādes stacija, kas šobrīd ir mūsdienīgākā elektroauto uzlādes tehnoloģija.

Priecājamies, ka Domina Shopping ir kļuvusi par pirmo tirdzniecības centru Latvijā, kurā tiks uzstādītas modernās Eleport elektroauto uzlādes vietas. Šīs sadarbības rezultātā mūsu videi draudzīgo pakalpojumu klāsts kļūs vēl kuplāks – jau rudenī piedāvāsim saviem apmeklētājiem vienlaicīgi  uzlādēt 12 elektromāšīnas. Tas būs arī pozitīvs signāls Purvciema, Pļavnieku, Teikas, Juglas un citu apkārtējo mikrorajonu iedzīvotājiem apsvērt pārsēšanos uz “zaļākām mašīnām”, jo tās ērti un ātri var uzlādēt savas mājas tuvumā – Dominā.

Dina Bunce, t/c “Domina Shopping” direktore
Eleport Kempower uzlādes stacija Rocca al Mare
Eleport Kempower uzlādes stacija Rocca al Mare

Eleport stacijās uzlādi var veikt gan reģistrēti klienti, izmantojot Eleport lietotni vai klienta karti, gan iepriekš nereģistrēti klienti, sekojot norādēm uz uzlādes stacijas un veicot priekšapmaksu caur uzlade.lv mājaslapu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 2 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: