Dalīties:
Paiņojumi
Notīrīt visu

Uzlāde Baltijas valstīs

Forums 1
(@kmendzins)
Uzlādēts Admin

Gribētos zināt ātro uzlāžu pieredzi mūsu kaimiņvalstīs. Par Latviju apmēram skaidrs - emobi ir tāds vienīgais spēlētājs šobrīd, bet, iespējams, Latvenergo sastādīs konkurenci.

Cik zinu, Lietuvā nevajag reģistrēties kādā tīklā, lai lietotu tur esošās stacijas. Protams, Lidl apmeklētājiem "ir jāiepērkas", lai tās lietotu, bet citādāk nav nekādu saistību.

Igaunijā ir ELMO tīkls ( http://elmo.ee/charging-network-2/). Vai kādam ir pieredze ar to?

Atcerieties - nav tāda lieta, kā pašlādējošs hibrīds

Citēt
Topic starter Izveidots : 18/04/2019 8:07 pm
Forums 2
(@andrejs)
30% uzlādēts

Lietuvā arī pie Lidl nav jāreģistrējas, vai kā savādāk jāpierāda iepirkšanās. Vienkārši lādē bez maksas. Latvijā CSDD emobi nav vienīgais tīkls. Ir virkne ar vidēji ātrām uzlādēm: Spice, Akropole, Hanza city, Jaunā teika, Kolkas ragā, Spārē pie LVM centra, Valdis Līčos utt, un parādās visu laiku jauni punkti. Domāju, ja saskaitīt ātrās un vidēji ātrās uzlādes, to skaits būs lielāks nekā elektroauto Latvijā. 

ReplyCitēt
Izveidots : 18/04/2019 9:41 pm
Forums 1
(@kmendzins)
Uzlādēts Admin

Citēju:

Uzlāde Igaunijā. Pagājušo nedēļu aizbraucu līdz Tartu. Uzlādei izmantoju ELMO tīklu ( http://elmo.ee/ ).

Visā visumā Igauņos uzlādes tīkls ir ļoti plašs un vienā Tartū ir ap 10 ātrās uzlādes staciju. Pa ceļam arī ir pietiekami.

!!!Jāņem vērā, ka ELMO uzlādes stacijās ir tikai Chademo un Type2 uzlāde (rozete - vajag savu vadu)!!!!

Aktivizēt uzlādi var ar ELMO aplikāciju. Lai reģistrētu lietotāju, ārzemniekiem jāsazinās ar ELMO pa epastu. 3 dienu laikā man uztaisīja pieeju. Ir 3 apmaksas "tarifi". Tā kā neplānoju uz Igauņiem doties īpaši bieži, izvēlējos "Flex package" - 10 minutes: 1,5 EUR ; below 20 minutes: 3

Jāņem vērā, ka aplikācija nedaudz jocīgi rādīja uzlādes laiku - startējot "norāva" 30 - 40s, kā arī uzlādes apturēšana ir ar aizturi un vienā uzlādes reizē dēļ tā sanāca "ielekt" nākamajā desmitminūtē. Visā visumā pieredze pozitīva.

Žēl, ka pašlaik izmantojams galvenokārt Chademo standarta auto.

Atcerieties - nav tāda lieta, kā pašlādējošs hibrīds

ReplyCitēt
Topic starter Izveidots : 05/11/2019 2:33 pm