Dalīties:
Paiņojumi
Notīrīt visu

BMW i3

Page 1 / 2
Avatar
(@andrejs)
30% uzlādēts

I3 burvīgs auto, ar vairākām apslēptām fīčām, kā piemēram rozete priekšā zem paneļa, kā arī pogas ar cipariem var izmantot kā šortkatu uz zvanīšanu kontaktam vai galamērķis navigācijā. 

Citēt
Topic starter Izveidots : 18/04/2019 8:11 pm
Kārlis Mendziņš
(@kmendzins)
Uzlādēts Admin

i3 ir rozete?

Atcerieties - nav tāda lieta, kā pašlādējošs hibrīds

ReplyCitēt
Izveidots : 18/04/2019 8:35 pm
Avatar
(@andrejs)
30% uzlādēts

USB rozete

ReplyCitēt
Topic starter Izveidots : 09/05/2019 8:12 am
Normunds Bērziņš
(@normunds-berzins)
10% uzlādēts

Pēc vairāku mēnešu un 20k nobraukuma varu dot savu rezumē par auto. tam ir daudz milzīgu + bet ir arī mīnusi :

Sāksim ar mīnusiem:

1) pretsadursmes sistēma un autopilots kurš ir pieejams tikai Highway režimā un līdz 60kmh - ir nejēdzība ,jo mums nav tādu apstākļu uz šosejas kad velkamies uz 60kmh + testējām sadursmi ar kartona cilvēka formu uz ceļa 🙂  nenostrādāja ! 

2) aktīvā kruizkontrole kas balstās uz videokameru nevis uz sonoru ( kā vairums auto) bieži izslēdzas un rekuperācija būtiski sabremzē auto, kā rezultātā tu izskaties kā pamuļķis pie stūres !

3) I drive ar pro monitoru darbība ir patizla kā jau BMW , visvairāk besī kad esi uzlicis piemēram kautkādu energy efficiency vizualizāciju un pēc jebkuras durvju atvēršanas I drive aiziet uz piemēram galveno izvēlni un tev atkal jābaksta lai tiktu atpakaļ !!! wtf  

4) Bluetooth savienojums ar Iphone, piemēram muzika no you tube pirmajā brīdī atpaliek no bildes  pa kādām 20 sekundēm vēlāk sinhronizējas un gandrīz nekavē. un Harman Kardon mašīnā par tādu cenu tā dara  , wtf?

5) tālās gaismas apaļās bamperī '' pre feacelift'' modelim lidz 17 gadam ieskaitot , manuprāt pilda miglas lukturu funkciju un ir pilnīgs krāms kā tālās gaismas!

vienvādusakot mīnusi skar tikai tās lietas kas dublējas vai ir aizgūtas no tradicionālajiem BMW modeļiem un pārējais kas ir izstrādāts tieši tikai I3 vai I8  strādā efektīgi un bez aizrādījumiem, tie arī būs šī auto tehniskie plusi ! 

ReplyCitēt
Izveidots : 21/01/2020 10:48 pm
msh
 msh
(@msh)
30% uzlādēts

@normunds-berzins

3) BMW un citām mašīnām darbības laikā nepieciešamo informāciju rāda uz spidometra, tāpēc tas ka tas idrive pret kaut kādu sekundāru informāciju attiecas atbilstoši, būtu diezgan normāli 

4) hermanis kordons tur visdrīzāk ir tikai skaļruņi, un, iespējams, pastiprinātājs - pieņemot ka tas princips tam idrive ir līdzīgs kā audī MMI; čupiņa ar blokiem saslēgta kopā, tu pukojies par dzelzi, kas nav hermanis kordons 🙂 

ReplyCitēt
Izveidots : 22/01/2020 12:29 am
gkirstei
(@gkirstei)
10% uzlādēts

@normunds-berzins

Par mīnusiem:

1. Man tā pretsadurmes sistēma pāris reizes ir nostrādājusi un nostrādājusi par tēmu, kad starp  manu i3 un priekšējo ātrumu atšķirība ir liela, uzreiz mirgo un pīkst, kas ir labi. Manam vecajam F01 BMW strādāja mazliet sliktāk. Tas, ko Tu sauc par autopilotu ir sastrēgumu palīgs un domāts situācijās, kad uz highway ir bezgalīgs sastrēgums. LV kā highway atpazīst Jūrmalas šoseju un divjoslu šoseju pirms Daugavpils, bet notestējis neesmu. 

2. ACC tiešām ir mazāk uzticama par radaru

3. iDrive strādā labi, fīčas, ko biežāk izmantoju esmu salicis zem programmējamajām pogām, bet reāli izmantoju tikai carplay, ko pārprogrammēju, lai ir pa visu ekrānu bez split screen. CarPlay strādā stipri ātrāk par Bluetooth, it sevišķi tas jūtams zvanot, jo savienojums notiek uzreiz. 

5. Gaismas jaunajiem modeļiem ir salabotas un LED matrix strādā ideāli, imo labāk kā F01 modelim

 

Pie plusiem:

S modelim ir uzlabota traction control un strādā tik labi, ka var tikai pabrīnīties. Pat uz slapja bruģa nekas nespolē, bet galvenais auto arī reāli iet uz priekšu, tik ātru sistēmu nevienai citai mašīnai neesmu novērojis. Brīžos sajūta, ka ir all wheel drive nevis aizmugures piedziņa tikai. 

ReplyCitēt
Izveidots : 23/01/2020 1:13 pm
Normunds Bērziņš
(@normunds-berzins)
10% uzlādēts

I3  jūzeri padalieties ar info par kāju/ ceļgalu Airbag  esamību  priekšejā panelī. Tie atrodami šofera pusē zem stūres virs pedāļiem un blakussēdētāja pusē zem paneļa blakus drošinātāja blokam. Proti kapēc tāds jautājums: man dotajās vietās ir  taisnstūrveida tukšumi/ caurumi līdz ar to pieņemu ka tur vajadzētu būt Airbag korpusiem bet varbūt tā ir komplektācijas īpatnība!  Kā tur izskatās Tev ?

ReplyCitēt
Izveidots : 23/01/2020 8:31 pm
Normunds Bērziņš
(@normunds-berzins)
10% uzlādēts

un te bilde no pasažiera puses

ReplyCitēt
Izveidots : 23/01/2020 8:32 pm
gkirstei
(@gkirstei)
10% uzlādēts

@normunds-berzins

Zem vadītāja izskatās līdzīgi. Nebija baigi ērti tur pētīt, bet acīmredzot caurumam ir jābūt. 

ReplyCitēt
Izveidots : 28/01/2020 1:04 pm
Avatar
(@director_lv)
10% uzlādēts

tē ir Latvijas i3 grupa - https://www.facebook.com/groups/868768843518640/

ReplyCitēt
Izveidots : 28/01/2020 3:13 pm
Avatar
(@andrejs)
30% uzlādēts

par tām programmējamā pogām - tā tiešām ir visforšākā fīča, ko ikdienā izmantoju, pirmās trīs pogas ir man saliktas uz zvanīšanu, pēdējās divas uz navigāciju - darbs un mājas, pa vidu radio programmas.

@gkirstei kas ir carplay? neesmu tādu atradis.

traction control arī ne S modelim ir ļoti labs, esmu braucis gan dubļainā kalnā, gan sniegotā kupenā, gan griezies riņķī uz lauku ceļa, kur viens ritenis iekarās gaisā virs grāvīša, un slidenā līkumā gāzējis - tractions ļoti labi pilda savus uzdevumus!

pie maniem mīnusiem - uz mīkstām ziemas riepām uz šosejas auto ir nedaudz ļunkanāks un jūtīgāks pret sānvēju. Ar vasarenēm viss ok.

pie galveniem plusiem - braukšanas precizitāte un dinamika, līdz arto braukšanas prieks.

ReplyCitēt
Topic starter Izveidots : 30/01/2020 2:57 pm
gkirstei
(@gkirstei)
10% uzlādēts

@andrejs

S vasarā ir 20" un ar 195 un 175 platumu, laikam arkas platākas un piekare mazliet stingrāka. Carplay attiecas tikai uz iOS https://www.apple.com/ios/carplay/ Visas svarīgās lietas no telefona caur wifi tiek piegādātas uz ekrāna, attiecīgi izmantoju tikai waze, iebūvētā navigācija ir pilnīgi nevajadzīga. 

ReplyCitēt
Izveidots : 30/01/2020 4:51 pm
Avatar
(@andrejs)
30% uzlādēts

@gkirstei

kā un kur var aktivizēt ios carplay iekš i3? tass ir tikai kādiem jaunajiem modeļiem? jo kaut kā savam 15.gada i3 neesmu šādu fīču pamanījis?

ReplyCitēt
Topic starter Izveidots : 30/01/2020 6:06 pm
gkirstei
(@gkirstei)
10% uzlādēts

@andrejs

15.gada imo vēl ir vecais iDrive NBT. Viens variants ir nopirkt NBT EVO ID6 un ielikt, tas gan ir dārgs prieks: https://www.youtube.com/watch?v=7KzZkNHUipI bet izdarīt var. Vieglāks variants ir nopirkt no tiem pašiem, kas video vai aliexpressā wirless carplay kit un ielikt zem aizmugures sēdekļa. 😀

ReplyCitēt
Izveidots : 30/01/2020 8:54 pm
Kārlis Mendziņš
(@kmendzins)
Uzlādēts Admin

Nākamnedēļ iegūšu BMW i3 uz nedēļas nogali, lai taisītu apskatu. Kam vajadzētu pievērst uzmanību? Ko iekļaut apskatā?

Atcerieties - nav tāda lieta, kā pašlādējošs hibrīds

ReplyCitēt
Izveidots : 06/05/2020 4:30 pm
Page 1 / 2