Izstādē Auto 2019 varēs apskatīt elektromobiļus

Auto expo 2018

Auto expo 2018. Avots: bt1.lv

Starptautiskā autoindustrijas izstāde “Auto 2019” jau 24. reizi Ķīpsalā pulcēs automīļus un nozares profesionāļus no Eiropas valstīm. Arī šogad tanī varēs aplūkot dažādas videi draudzīgās automašīnas un aprunāties ar to īpašniekiem.

“Auto 2019” ir Baltijas nozīmīgākais, lielākais un krāšņākais autonozares pasākums. Šis pasākums jau 24. reizi Ķīpsalā pulcēs automīļus un nozares profesionāļus no Eiropas valstīm.

Izstādes tematiskās sadaļas:

  • Jauni auto
  • Auto mehānika
  • Auto exotica

“Jauni auto” daļa būs veltīta jaunu automobiļu un komerctransporta izstādei. Šajā sadaļā arī varēs klātienē aplūkot videi draudzīgos transportus jeb elektromobiļus.

Auto 2019 izstādes plāns
Auto 2019 izstādes plāns

Kā īpašs piedāvājums izstādes apmeklētājiem, kas interesējas par elektromobiļiem būs iespēja klātienē aprunāties un konsultēties ar to īpašniekiem un arī Uzlādēts autoru Kārli Mendziņu. Līdz ar šo izstādi tiks pirmo reizi publikai pieteikta elektrisko autotransportu īpašnieku kopiena “Latvijas e-auto klubs”.

BiMAB aicina konsultēties ar elektromobiļu lietotājiem

Pirmo reizi izstādes “Auto 2019” hallē “Auto Exotica” e-auto ekspozīcijā interesentiem būs iespēja aprunāties un konsultēties ar elektromobiļu īpašniekiem: kā izvēlēties jaunu vai lietotu e-auto, kādas ir e-auto priekšrocības un ierobežojumi un kāda ir e-auto lietošanas pieredze Latvijā.

E-auto ekspozīciju izstādē “Auto 2019” organizē “Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība” (BiMAB) un “Latvijas e-auto klubs”.

Vairāk informācijas šeit.

Elektromobiļu skaits Latvijā audzis par 42% 2018. gadā

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: