Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

VW I. D. Buggy koncepts

Volkswagen I.D. Buggy – elektromobilis, kas gatavs kāpām

2019. gada 22. marts

Volkswagen I.D. Buggy ir zaļš, maza izmēra bagijs ar divām sēdvietām (+2 kā papildus opcija), kas tika prezentēts Ženēvas Autoizstādē.

Paralēli līdz šim jaudīgākā dīzeļdzinēja krosovera prezentācijai Ženēvas Autoizstādē VW prezentēja I.D. Buggy. Šis bagijs nav gluži domāts bezceļiem, jo tam grīda ir salīdzinoši zemu, bet pludmalei, zemes ceļiem vai tūrismam tas piedāvātu jautru pārvietošanās veidu.

Ar MEB platformu Vācijas tautas vāģa ražotājs cer ne tikai ražot tipiskas automašīnas, bet arī kādus speciālizlaidumus. I.D. Buggy ir šī nodoma pilotprojekts, kas arī palīdz pievērst preses uzmanību. Volkswagen cer, ka šis elektromobilis piesaistīs lielu interesi, lai varētu piedāvāt šo platformu citiem autoražotājiem.

Ar 62 kWh lielu bateriju paku, šim bagijam vajadzētu būt spējīgam veikt 250 km (WLTP) starp uzlādēm, ņemot vērā tā fiziskos parametrus (riepas, aerodinamiku, paredzēto ceļu). Ar 150 kW jaudīgu motoru, kas būs pieslēgts aizmugurējai piedziņai (pilnpiedziņa un vēl viens motors tiks piedāvāts atsevišķi), 0-100 km/h būtu iespējami 7.2 sekundēs.

Volkswagen un elektromobiļi

Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Volkswagen I.D. Buggy - elektromobilis, kas gatavs kāpām 16
  • 5
    Shares

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no