Volkswagen I.D. Buggy – elektromobilis, kas gatavs kāpām

0
VW I. D. Buggy koncepts

VW I. D. Buggy koncepts. Avots: volkswagenag.com

Volkswagen I.D. Buggy ir zaļš, maza izmēra bagijs ar divām sēdvietām (+2 kā papildus opcija), kas tika prezentēts Ženēvas Autoizstādē.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300
932x300 Uzladets Lv

Paralēli līdz šim jaudīgākā dīzeļdzinēja krosovera prezentācijai Ženēvas Autoizstādē VW prezentēja I.D. Buggy. Šis bagijs nav gluži domāts bezceļiem, jo tam grīda ir salīdzinoši zemu, bet pludmalei, zemes ceļiem vai tūrismam tas piedāvātu jautru pārvietošanās veidu.

Ar MEB platformu Vācijas tautas vāģa ražotājs cer ne tikai ražot tipiskas automašīnas, bet arī kādus speciālizlaidumus. I.D. Buggy ir šī nodoma pilotprojekts, kas arī palīdz pievērst preses uzmanību. Volkswagen cer, ka šis elektromobilis piesaistīs lielu interesi, lai varētu piedāvāt šo platformu citiem autoražotājiem.

Ar 62 kWh lielu bateriju paku, šim bagijam vajadzētu būt spējīgam veikt 250 km (WLTP) starp uzlādēm, ņemot vērā tā fiziskos parametrus (riepas, aerodinamiku, paredzēto ceļu). Ar 150 kW jaudīgu motoru, kas būs pieslēgts aizmugurējai piedziņai (pilnpiedziņa un vēl viens motors tiks piedāvāts atsevišķi), 0-100 km/h būtu iespējami 7.2 sekundēs.

https://youtu.be/LCPQ5cW6bMg

Volkswagen un elektromobiļi

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: