Pilnīgi jauno elektrisko Opel SUV sauks Frontera

0

Opel ir paziņojis par Frontera nosaukuma atgriešanos – tas notiks 2024. gadā pilnīgi jauna SUV modeļa formā.

Opel Frontera

Opel Frontera (Publicitātes attēls)

Opel ir paziņojis par Frontera nosaukuma atgriešanos – tas notiks 2024. gadā pilnīgi jauna SUV modeļa formā.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300

Jaunā Frontera, kas tiks prezentēta šī gada gaitā, būs dzīvespriecīgs auto ar gudriem funkcionāliem elementiem. Tas arī demonstrēs Opel izteiksmīgā un tīrā dizaina filozofiju jaunā, spēcīgā interpretācijā un būs pirmais vācu zīmola sērijveida modelis, kuru rotās jaunā Opel Blitz emblēma. Jaunā Frontera jau no paša sākuma būs pieejama kā elektroauto.

Frontera ir ideāls nosaukums mūsu jaunajam aizraujošajam SUV modelim. Tam būs pārliecinošs raksturs, un tas atradīsies tieši tirgus kodolā.

Opel izpilddirektors Floriāns Hitls

Jauno Opel Frontera raksturos augsta ietilpība un daudzpusība, tādēļ tā patiks klientiem ar aktīvu dzīvesveidu un ģimenēm. Jaunpienācējs turpinās Opel ilgstošo tradīciju piedāvāt cenas ziņā pieejamu mobilitāti plašam klientu lokam.

Pēc elektriskās Frontera debijas un nākamās paaudzes Grandland pilnībā elektriskās versijas ieviešanas, kas arī paredzēta šogad, katrā Opel modeļu saimē būs vismaz viens elektroauto. Tas iezīmēs nozīmīgu pagrieziena punktu Riselsheimas zīmola transformācijā par pilnībā elektrisku zīmolu.

Plašais Opel elektromobiļu klāsts šobrīd ietver Rocks Electric vieglo kvadriciklu, Corsa Electric, Mokka Electric, Astra Electric un Astra Sports Tourer Electric, kā arī jauno pasažieru Combo Electric un mikroautobusu Zafira Electric. Pilnībā elektriskas versijas jau tagad ir pieejamas arī visam Opel komercauto portfelim, kuru veido jaunais Combo Electric, jaunais Vivaro Electric un jaunais Movano Electric.

Opel pašlaik konsekventi īsteno elektrifikācijas stratēģiju, lai nodrošinātu ilgtspējīgus panākumus un apmierinātu klientu prasības pēc nākotnes mobilitātes. Līdz 2024. gadam katram Opel modelim būs pieejama arī tā elektrificētā versija. Sākot ar 2028. gadu, Opel Eiropā pilnībā koncentrēsies uz elektriskajiem transportlīdzekļiem.

Uzlādēts viedoklis

Sīkāku informāciju par jaunpienācēju Opel atklās tuvāko nedēļu laikā, bet jau varam spekulēt, ka Stellantis grupā jau ir Citroen e-C3, kuram vajag brāli ar Opel zīmolu. It īpaši, ja runa ir par pieejamiem elektroauto. Sliktākajā gadījumā būs vēl viena Mokka, kas nebūtu īsti loģiski.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: