Latvijas tirgum pērn ŠKODA piegādājusi visvairāk jaunu elektroauto

0

Pērn ŠKODA kopā Latvijā reģistrējusi 1883 auto, uzrādot tirgus daļu 13,1%. ŠKODA ENYAQ iV Latvijā debitēja 2021. gada maijā un kļuva par visvairāk pārdotāko jauno elektroauto.

Škoda auto modeļu klāsts

Škoda auto modeļu klāsts

Pērn ŠKODA kopā Latvijā reģistrējusi 1883 auto, uzrādot tirgus daļu 13,1%. ŠKODA ENYAQ iV Latvijā debitēja 2021. gada maijā un kļuva par visvairāk pārdotāko jauno elektroauto.

Pērn ŠKODA kopā Latvijā reģistrējusi 1883 auto, nostiprinot otro pozīciju starp pārdotākajiem vieglajiem pasažieru automobiļiem un uzrādot tirgus daļu 13,1%. Populārāko ŠKODA modeļu TOP3 pērn veidoja OCTAVIA, KODIAQ un KAROQ. Vienlaikus, ņemot vērā Latvijā pieaugošo pieprasījumu pēc elektroauto, ŠKODA ENYAQ iV Latvijā debitēja 2021. gada maijā un kļuva par visvairāk pārdotāko jauno elektroauto.

ŠKODA – iecienīts zīmols Latvijas auto tirgū

Elektroauto segmenta potenciāls nākotnē turpinās saglabāties augsts – ŠKODA ENYAQ iV Latvijā ieradās 2021. gada maijā un līdz gada beigām kopumā tika piegādāti 93 auto, kas nodrošināja šim modelim kļūt par pārdotāko jauno elektroauto Latvijā. Arī šogad ŠKODA turpina attīstību –  saviem klientiem tiks piedāvāti vairāku modeļu atjauninājumi un pēc pāris dienām pasaules pirmizrādi tiešsaistē piedzīvos ŠKODA ENYAQ COUPE iV.

ŠKODA ENYAQ iV ierašanās Latvijā uzreiz pievērsa milzu uzmanību, jo sadarbībā ar ŠKODA AUTO Pasaules čempionāta hokejā rīkotājiem un viesiem nodrošinājām mobilitāti un vienlaikus iespēju iepazīt šo jauno modeli. Šis bija pirmais gads, kad ŠKODA nodrošināja čempionāta rīkotājus ar pilnīgi elektriskiem auto. 2021. gada čempionāts Rīgā parādīja Latvijai un visai pasaulei, ka šāda veida pasākumu organizēšanā ir iespējams izmantot elektroauto, ņemot vērā visas priekšrocības, ko sniedz pārvietošanās ar videi draudzīgu auto.

Māris Jansons, “Auto 100” filiāles vadītājs Latvijā

ŠKODA ENYAQ COUPE iV

Galvenās izmaiņas no jau zināmā modeļa ieviestas virsbūvē, sākot no B statnes uz aizmugurējo daļu. Tieši šajā daļā ENYAQ COUPÉ iV jumta līnija sāk viegli nolaisties, piešķirot automašīnai četru durvju kupejas formu. Elegantais jumta līnijas slīpums nemanāmi noslēdzas bagāžas nodalījuma vākā, virs kura atrodas izteiksmīgs spoileris.

Škoda Enyaq iV Coupe skice
Škoda Enyaq iV Coupe skice

ENYAQ COUPÉ iV var lepoties ar izcilu gaisa pretestības koeficientu cd = 0,234, kas ir labākais rādītājs savā segmentā. Aerodinamisko rādītāju uzlabojums lielākoties panākts ar jaunas formas aizmugurējo daļu un neuzkrītošo spoileri uz bagāžas nodalījuma vāka augšējās malas. ENYAQ COUPÉ iV iespējams arī aprīkota ar pārsteidzošo Crystal Face radiatora režģi, kuru izgaismo 131 LED diodes.

ENYAQ COUPÉ iV klientiem būs pieejamas konfigurācijas ar aizmugurējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu, bet elektromotoru jaudas būs no 132 līdz 220 kW. Interjerā būs pieejami ekoloģiski materiāli, un elegantā kupeja būs maksimāli praktiska līdzīgi konvencionālajam SUV modelim. Tiek solīts, ka bagāžas nodalījuma tilpums sasniegtu 570 litrus.

ŠKODA ENYAQ COUPE iV  pasaules pirmizrāde 31.01.2022. plkst. 17:00: https://skoda-virtual-event.com/

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: