Latvijā pieejams Volkswagen ID.7 – elektroauto ar 621 km autonomiju

0

ID.7 Pro tagad ir pieejams Latvijā un saskaņā ar WLTP braukšanas ciklu ar vienu uzlādi spēj nobraukt līdz 621 kilometram.

Volkswagen ID.7

Volkswagen ID.7 (Publicitātes attēls)

ID.7 Pro tagad ir pieejams Latvijā un saskaņā ar WLTP braukšanas ciklu ar vienu uzlādi spēj nobraukt līdz 621 kilometram.

Volkswagen elektrisko automobiļu (EV) flagmanis ID.7 ir aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām, tostarp inovatīvu palielinātās realitātes projekcijas displeju, modernu 15 collu navigācijas un informācijas un izklaides sistēmu Discover Pro Max, kā arī ērtu Keyless Access funkciju automātiskai automašīnas atslēgšanai un aizslēgšanai 2,7 metru rādiusā. Šīs augstākas klases funkcijas ir iekļautas ID.7 Pro standarta aprīkojumā. Šobrīd ID.7 tiek piedāvāts par īpašu cenu, sākot no 62 600 eiro, bet ar papildu valsts atbalstu cena samazinās līdz 58 100 eiro.

Liela nobraukuma distance ar vienu uzlādi – līdz 621 kilometram

Ar vidējo patēriņu 16,3-14,1 kWh uz 100 kilometriem un nobraukuma distanci ar vienu uzlādi līdz 621 kilometram (WLTP) ID.7 Pro ir lieliski piemērots garākiem braucieniem, ko nodrošina jaunais un efektīvais motors. Kompaktais piedziņas motors, kas uzstādīts automobiļa aizmugurē, nodrošina 210 kW (286 ZS) jaudu un 545 Nm griezes momentu, sniedzot uzlabotu veiktspēju un patēriņa efektivitāti tālākiem braucieniem.

Volkswagen ID.7
Volkswagen ID.7 (Publicitātes attēls)

Plašas telpas koncepts

Ar ID.7 modeli Volkswagen kārtējo reizi demonstrē savas modulārās elektroauto platformas (MEB) priekšrocības un daudzpusību. Pateicoties īsajām pārkarēm un garajai riteņu garenbāzei, elektriskais sedans piedāvā plašu salonu ar pietiekami daudz vietu aizmugurē sēdošajiem pasažieriem. Lielajā bagāžas nodalījumā var ievietot bagāžu ar kopējo tilpumu līdz 532 litriem. Neskatoties uz gandrīz piecu metru garumu, ID.7 ir pārsteidzoši izveicīgs, jo tā pagrieziena rādiuss ir tikai 10,9 metri.

Pilnībā jauni komfortabli sēdekļi un ilgtspējīgi materiāli

ID.7 modelim Volkswagen ir izstrādājis jaunus, papildu komplektācijā pieejamus ergoActive sēdekļus vadītājam un priekšā sēdošajam pasažierim ar 12 virzienu elektroniskas regulēšanas iespējām, atmiņas funkciju, ērtas iesēšanās funkciju un regulējamu augšstilbu balstu. Tie piedāvā arī pavisam jaunu spiediena punktu masāžas funkciju, lai atslābinātu muguras un sēžas muskuļus. ID.7 salons ir vēl vairāk uzlabots ar jauniem augstākās kvalitātes un ilgtspējīgiem salona materiāliem, kas nodrošina premium un videi draudzīgu braukšanas pieredzi.

Volkswagen ID.7 salons
Volkswagen ID.7 salons (Publicitātes attēls)

Jauns vadības koncepts ar inteliģento gaisa kondicionēšanas sistēmu un balss palīgu

ID.7 ir pirmais automobilis, kas aprīkots ar inteliģentām elektroniskām gaisa ventilācijas lūkām, kas sadala gaisu visā salonā un tādējādi ļauj automobilī ātrāk samazināt vai paaugstināt gaisa temperatūru. Jaunajai papildu komplektācijā pieejamajai panorāmas lūkai ar viedo stiklu var pārslēgties starp necaurspīdīgiem un caurspīdīgiem iestatījumiem, izmantojot skārienvadību vai balss palīgu. Jaunais IDA balss palīgs spēj saprast valodu, tādējādi atvieglojot automobiļa vadību. ID.7 pārsteidz arī ar jaunu informācijas un izklaides sistēmas izvēļņu struktūru.

Standarta aprīkojums ar populārākajām funkcijām un modernām tehnoloģijām

Jaunais ID.7 ir aprīkots ar tādām augstas kvalitātes funkcijām un tehnoloģijām kā palielinātās realitātes projekcijas displeju, 15 collu Discover Pro Max navigācijas sistēmu un bezatslēgas piekļuves un dzinēja startēšanas sistēmu Keyless Access. Turklāt standarta aprīkojumā iekļautas arī šīs augstākā līmeņa asistentu sistēmas – vadītāja asistents Travel Assist, braukšanas joslu uzturēšanas asistents  Lane Assist, sadursmes novēršanas brīdinājuma sistēma Front Assist, tālo gaismu asistents Light Assist un ārkārtas situāciju asistents Emergency Assist. Arī braukšanas joslu maiņas asistents Side Assist ar aizmugurējās satiksmes palīgsistēmu Rear Traffic Alert, kā arī izkāpšanas brīdinājuma sistēma ir iekļauta standarta komplektācijā. Modernā un praktiskā 360 grādu apkārtskata kamera Area View ar atpakaļskata kameru ir īpaši noderīga, novietojot automašīnu stāvēšanai dažādās vietās.

Volkswagen ID.7 IQ.Light
Volkswagen ID.7 IQ.Light (Publicitātes attēls)

Viegli saprotama piedāvājuma struktūra

Pateicoties pēc izvēles pieejamām, skaidri izstrādātām aprīkojuma paketēm, ID.7 ir īpaši viegli konfigurējams. Piemēram, interjera pakete iekļauj tādus elementus kā priekšējie elektriskie ergoActive sēdekļi ar atmiņas funkciju un masāžas programmām, ērtu iesēšanās funkciju, regulējamu augšstilbu balstu, pneimatisko jostasvietas balstu un 30 dažādu krāsu salona apgaismojumu. Turklāt interjera pakete Plus iekļauj papildu drošības spilvenus un Harman Kardon skaņas sistēmu ar divpadsmit skaļruņiem un centrālo skaļruni, 700 vatu kopējo jaudu, digitālu 16 kanālu pastiprinātāju un zemfrekvences skaļruni. Premium klases ergoActive sēdekļi nodrošina arī inteliģentu sēdekļu klimata kontroli kā arī jostas un pirmo reizi arī iegurņa zonas masāžu.

Pēc izvēles pieejama arī eksterjera stila pakete, kas iekļauj tādus elementus kā LED Matrix priekšējie lukturi ar Dynamic Light Assist asistentu sistēmu un automātisko vadību, aptumšoti aizmugurējie sānu logi un ar sensoru vadāma bagāžas nodalījuma atvēršanas un aizvēršanas funkcija Easy Open & Close. Eksterjera stila paketē Plus iekļauta arī progresīva stūres iekārta un DCC adaptīvā piekares regulēšana, kas nodrošina braukšanas profila izvēli.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: