Lexus atzīstas, ka ir spiesti taisīt elektroauto

0

Iemesls pārmaiņām ir Eiropas Savienības un Ķīnas regulatoriem likumi. Vienlaicīgi Lexus nesteidzas paziņot datumu savam pirmajam elektroauto.

Lexus koncepts

Lexus koncepts

Iemesls pārmaiņām ir Eiropas Savienības un Ķīnas regulatoriem likumi. Vienlaicīgi Lexus nesteidzas paziņot datumu savam pirmajam elektroauto.

Lexus pēc vairāku gadu nolieguma atzīst, ka ir nepieciešams ieviest pilnībā elektriskos automobiļus vismaz dažos tirgos, kur noteikumi atstāj automobiļu ražotāju bez izvēles.

Nesen Lexus Starptautiskais prezidents Jošimoro Sava (Yoshihiro Sawa) teica, ka Ķīnā un Eiropā tagad ir vajadzīgi BEV (Battery Electric Vehicle – pilnīgi elektriskie transportlīdzekļi), bet nenorādīja, kad varētu sagaidīt pirmo Lexus BEV.

“Noteikti šeit [ES un Ķīna] mums nākotnē ir nepieciešams elektroauto. Bet es nevaru pateikt, kad un kā.”

Jošimoro Sava

Pašlaik Lexus ir vērsts uz pasīvajiem hibrīdiem, bet ražo arī lādējamos hibrīdus (PHEV) un ūdeņraža šūnu modeļus. J. Sava tomēr atzīmēja, ka PHEV nepalīdz autoražotājam izpildīt prasības:

“Lexus strādā pie lādējamiem hibrīdiem un ūdeņraža šūnu transportlīdzekļiem papildus BEV”, atzīmēja Sawa. “Bet lādējamie hibrīdi neatbilst dažām normatīvajām prasībām.

Šis ir pārejas laikmets. Mēs pētām vairākas iespējas.”

Avots: insideevs.com

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: