Līdz 2040. gadam uz ceļiem ripos 300 miljonu elektromobiļu

0
Polestar

GlobalData pētījums secina, ka elektromobiļi pilnībā pārveidos autoindustriju nākamajos piecos gados.

Elektromobiļi (ETL) ir viens no četriem aspektiem, kas maina novecojušo autoindustriju. To dara arī savienotās/viedās automašīnas, autonomās braukšanas tehnoloģijas un transports-kā-pakalpojums. Visievērojamākās pārmaiņas nesīs autonomā braukšana, kas izmainīs drošības standartus.

GlabalData, datu un analītikas uzņēmums, pētījums ar nosaukumu Electric vehicles – Thematic Research (Elektromobiļi – Tēmas Izpēte) min, ka pasaulē šobrīd ir tikai 3 miljonu ETL uz ceļiem un sasniegs 300 miljonus līdz 2040. gadam.

“Tuvāko piecu gadu laikā mēs paredzam stresu, deformāciju, robežu izzušanu un vispārēju nozares sapurināšanu vecajā autoindustrijā un pirmā loka piegādātājos, jo industrija pāriet uz ETL un autonomo braukšanu.” Sairus Mevavella (Cyrus Mewawalla), GlobalData Tēmu Izpētes vadītājs.

Pētījums paredz arī to, ka līdz 2030. gadam pasaules jauno pasažieru transportlīdzekļu tirgū ETL sastādīs 15% (1% 2017. gadā). Lielu daļu no nākotnes ETL ražos jauni uzņēmumi, jo pašreizējie “giganti” sāks pāriešanu tikai pēc 2025. gada. GlobalData paredz, ka šī pārejas procesa laikā daudzi autoražotāji bankrotēs, jo nespēs tikt līdzi tehnoloģiju attīstībai.

“Mēs esam cikla pašā sākumā. Nākamās dekādes laikā autoindustrijas vērtību skala tiks pārvērsta, pateicoties ETL tematikai.”

Avots: InsideEVs

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: