No 5. jūlija CSDD uzstādītās ātrās uzlādes stacijas pakalpojumi būs par maksu

0
Tesla Model S lādējas

Tesla Model S lādējas

Zemāk informatīvais e-pasts.

Informējam, ka no š.g. 5.jūlija beidzas CSDD uzlādes staciju testēšana un uzlādei ātrās uzlādes stacijās tiks piemērota maksa par uzlādes pakalpojumu 0,12 eiro/min bez PVN, saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta 2013.gada 24.septembra noteikumos Nr. 1000 “Valsts akciju sabiedrības “Ceļu satiksmes drošības direkcija” publisko maksas pakalpojumu cenrādis”.

Šobrīd par uzlādi norēķināties būs iespējams ar e-mobi autorizācijas karti. Lai turpinātu izmantot jau esošās e-mobi autorizācijas kartes, jānoslēdz pēcapmaksas līgums par uzlādes pakalpojuma izmantošanu ar AS “Fitek”, kas CSDD uzdevumā nodrošina līgumu slēgšanu ar Klientiem un maksas pieņemšanu par CSDD sniegtajiem uzlādes pakalpojumiem. Par jautājumiem, kas saistīti ar līguma slēgšanu lūgums sazināties zvanot pa tālr. +371 67066500. Jaunie klienti e-mobi autorizācijas karti var pieteikt izmantojot portālu http://portal.e-mobi.lv.

Tāpat tuvākā nākotnē norēķināties būs iespējams, izmantojot mobilo aplikāciju, kuru bez maksas varēs lejupielādēt “App Store” vai “Google Play”, kā arī izmantojot SMS, maksu par uzlādi pieskaitot mobilā telefona rēķinam.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Klientu diennakts atbalstu, zvanot pa tālr. 1859 vai +371 22001859, vai rakstot uz elektronisko pastu: info@e-mobi.lv.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: