Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunojamajā enerģijā

Uzlādes process

Panevēžā uzstādīs 3 bezmaksas ātrās uzlādes stacijas

2019. gada 24. jūlijs

Panevēžas pilsētas pašvaldība nodrošinās plašāku uzlādes infrastruktūras iespēju iedzīvotājiem ar elektriskajām automašīnām. Šobrīd pilsētā nav nevienas ātrās uzlādes stacijas.

Jau šovasar tiks uzstādītas 3 bezmaksas ātrās (50 kW) uzlādes stacijas. Tās tiks uzstādītas Elektros ielā, Parko ielā un Savanorių /Laisvės ielā.

Mēs palīdzam cilvēkiem, kas izmanto videi draudzīgus pasākumus. Mēs vēlamies mudināt citus darīt to pašu. Tāpēc mēs izmantojam ES ieguldījumus, lai izveidotu publiski pieejamu tīklu elektrisko transportlīdzekļu uzlādēšanai. Vadītāji to varēs izmantot visu diennakti bez maksas.

Panevēžas mērs Valdemārs Jakštas (Valdemaras Jakštas).

Elektrisko automobiļu uzlādes piekļuves tīkla projekta izmaksas plānotas gandrīz 114’000 € lielas un tiks finansētas no ES līdzekļiem un pilsētas budžeta. Projekts ir jāpabeidz līdz 2020. gadam. Paredzams, ka jaunās uzlādes stacijas varēs izmantot jau augustā.

Papildus topošajām bezmaksas uzlādes stacijām, Panevēžā elektroauto 12 mēnešu autostāvvietas izmantošana izmaksā 2.90 €, bet pārējiem 203 €.

Avots: elv.lt

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Panevēžā uzstādīs 3 bezmaksas ātrās uzlādes stacijas 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no