Tesla tuvojas Latvijai

0

Pirms pāris dienām atvērtais Tesla servisa centrs Polijā tagad ir tuvākais Latvijai. Vienlaicīgi ir precizēts viena Latvijā paredzētā Supercharger datums.

Tesla Model 3 lādējas

Tesla Model 3 lādējas

Pirms pāris dienām atvērtais Tesla servisa centrs Polijā tagad ir tuvākais Latvijai. Vienlaicīgi ir precizēts viena Latvijā paredzētā Supercharger datums.

Lai gan Tesla veikals/galerija Polijā nav atvērts, tur ir iespējams pieteikt apskati pie oficiālā lokālā servisa centra. Tuvākie Tesla veikali/galerijas Latvijai ir Stokholmā un Helsinkos.

Ja kaut kas ir noticis ar tavu Tesla automašīnu, tad šobrīd ērtākais veids, kā to nogādāt līdz servisa centram, ir sarunāt vizīti ar Tesla un viņi atbrauks līdz Rīgas ostai, lai aizvestu to uz tuvāko servisa centru.

Varšavas servisa centrs ir tuvākais Latvijai, ņemot vērā tikai sauszemes ceļus, un tas ir otrais Tesla servisa centrs aiz bijušā Dzelzs mūra. Pirmais nesen tika atklāts Prāgā un nākamais ir ieplānots Budapeštā.

Tesla Supercharger tīkls Baltijas valstīs
Tesla Supercharger tīkls Baltijas valstīs

Ar šīm ziņām tika pamanīts arī tas, ka viens no diviem Supercharger, ko plāno Latvijā, ir saņēmis datumu, precīzāk, gadu, kad to paredz palaist darbībā. Salaspils Supercharger datums vēl nav zināms, bet Rēzeknes Supercharger atvērsies 2020. gadā. Arī Kauņas Supercharger ir saņēmis tādu pašu atjauninājumu, bet Pērnavas vēl to gaida. Tesla izteicās, ka visas jaunās uzlādes stacijas būs aprīkotas ar jaunākajām V3 uzlādes iekārtām, kas spēj mašīnu lādēt ar 250 kW (1600 km/h) lielu jaudu.

Supercharger uzlādes stacija Las Vegasā

Ņemot vērā, ka Baltkrievijā šobrīd netiek plānoti Supercharger, tad tie, kas vēlas doties uz Krieviju no Eiropas ar Tesla, izmantojot Supercharger tīklu, būs jābrauc caur Latviju, Igauniju vai Somiju. Starp citu, Krievijas Supercharger stacijām datumi vēl zināmi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: