Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Polestar 2

Polestar 2 dodas apceļot Eiropu

2019. gada 23. maijs

Polestar ir sācis Eiropas valstu apceļošanu, iepazīstinot interesentus ar aizraujošo dizainu un sniegumu. Šobrīd tas apskatāms Zviedrijā.

Volvo bijušais meitasuzņēmums, kas agrāk nodarbojās ar Volvo spēkratu uzlabošanu, Polestar ir kļuvis par atsevišķu uzņēmumu, kas piedāvā elektroauto. Polestar 1 bija lādējamais hibrīds, bet to ražoja mazos daudzumos, lai nogludinātu ceļu priekš Polestar 2, kas solās būt Tesla Model 3 cienīgs konkurents.

Zviedru jaunais auto brends ir uzsācis pasaules tūri. Daļa no tūres ir sešas svarīgākās Eiropas valstis. Protams, sākums ir dzimtajā Zviedrijā. No 22. līdz 24. maijam Polestar 2 ir apskatāms Gotenburgā, bet no 30. maija līdz 2. jūnijam to varēs aplūkot Stokholmā.

Pēc tiešsaistes atklāšanas februārī mūsu klientiem un faniem Eiropā ir iespēja pirmo reizi ierasties un personalizēties ar Polestar 2 savā dzimtajā valstī.

Tomas Ingenlaths (Thomas Ingenlath), Polestar izpilddirektors.

Pēc Zviedrijas, tas dosies uz Nīderlandi un Beļģiju, bet jūlijā tas jau būs Lielbritānijā. Pēc tam no augusta līdz septembrim Polestar viesosies Vācijā un eirotūre tiks noslēgta Norvēģijā, kurā atvērs Polestar Space veikalu/izstāžu zāli.

Precīzi datumi un vietas tiks publicētas polestar.com.

Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Polestar 2 dodas apceļot Eiropu 16

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no