Mercedes-Benz EQC pirmais testa brauciens

0

Mercedes-Benz tikai nākamgad izlaidīs EQC 400, bet jau ir pieejams pirmais testa brauciena video. Drīzumā noteikti seko vēl vairāki.

Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC

Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC

Mercedes-Benz tikai nākamgad izlaidīs EQC 400, bet jau ir pieejams pirmais testa brauciena video. Drīzumā noteikti seko vēl vairāki.

Lai gan to nevarētu nosaukt par patiesu testa braucienu, jo tas ir pašu Mercedes-Benz rīkots un rediģēts, tas ir pirmais, kurā var kārtīgi apskatīt ražošanas versiju.

Apskatiet pilnīgi jauno Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC un ļaujiet mūsu vadītājam Fēliksam Smitam [Felix Smith] izvadāt jūs pa Losandželosas ielām. Šajā pirmajā īstajā EQC testa braucienā mēs parādīsim, kā mašīna uzvedās dažādos apstākļos. Šeit tas ir – gandrīz – viss, ko vēlieties uzzināt par Mercedes-Benz pirmā pilnīgi elektriskā SUV īpašībām un detaļām un mūsu ideju par mobilitātes elektrisko nākotni.

EQC 400 4MATIC divi elektriskie motoru kopējā jauda ir 300 kW, kas ļauj attīstīt 0 – 96 km/h 5.1 sekundē. Taču šim transportlīdzeklim piemīt daudz kas vairāk par milzīgu jaudu. Tāpēc mēs runāsim arī par dažādajām automašīnas eksterjera līnijām, tehniskajām īpašībām, piemēram, rekuperāciju un integrēto MBUX sistēmu ar žestu kontroli. Turklāt mēs rūpīgi pārskatījām automobiļa atšķirīgo dizainu, piecus braukšanas režīmus, uzlādes iespējas un patiesos faktus un ciparus, piemēram EQC autonomiju.

Vai vēlieties izmēģinājuma braucienu?

Izbaudiet elektrību!

YouTube video apraksts

EQC sacentīsies ar Audi e-tron par pircējiem. Audi trumpis ir tas, ka to ražo jau tagad un ir cerības to iegūt, par spīti visādām ķibelēm, dažu nedēļu vai mēnešu laikā. Tomēr EQC solās būt nedaudz lētāks un piedāvās to pašu autonomiju, lai gan bateriju pakas lielums tam ir mazāks. Galu galā, katra paša vajadzības noteiks to, kuru gribēsies vairāk.

Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC:

  • Cena – 80’995 € (Nīderlandē)
  • Autonomija – 400 km (WLTP)
  • Bateriju pakas lielums – 80 kWh
  • Lēnās uzlādes max jauda – 7.4 kW (37 km/h)
  • Ātrās uzlādes max jauda – 112 kW (560 km/h)
  • Cena/nobraucamais attālums – 202.48 €/km
  • Cena/kWh – 1012 €/kWh
  • Nobraucamais attālums/kWh – 5.00 km/kWh (20.00 kWh/100 km)

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: