Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Porsche uzlādes stacijas

Porsche pirmais uzlādes staciju parks ar 800-voltu tehnoloģiju

2018. gada 21. augusts

Porsche aizvien vairāk atbalsta e-mobilitāti. Pirmais Porsche ātrās uzlādes staciju parks, kas atrodas Berlīnē, ir atvēries.

Četras autostāvvietas pie Porsche auto dīlera Berlīnē ir aprīkotas ar uzlādes stacijām. Divas no tām ir ar jauno 800-voltu uzlādes tehnoloģiju. Šīs stacijas ir pirmās no “Porsche Turbo Charging” koncepta.

Pašreizējās uzlādes stacijas, piemēram, tās kuras ir sastopamas Latvijā, strādā ar 400 V spriegumu, kas optimālos apstākļos spēj dot enerģiju priekš 400 km 80 minūtēs. Mainot spriegumu uz 800 V, ir iespējams iegūt tādu pašu enerģijas daudzumu mazāk kā 20 minūtēs.

“Šajā strauji augošajā pārvietošanās pasaulē mēs nepārtraukti gatavojam sevi priekš pirmā pilnīgi elektriskā Porsche – Taycan. Mūsu stratēģijā ir svarīgi, lai Porsche centros un ne tikai būtu atbilstoša uzlādes infrastruktūra.”

Tā Karstens Sohns (Karsten Sohns), Porsche Deutschland GmbH vadības direktors, par “Porsche Turbo Charging” konceptu.

Porsche uzlādes stacijas ir pieejamas bezmaksas visiem, kas izmanto CCS (Combined Charging System) savienojuma standartu, Porsche centra darba laikā.

Porsche Taycan būs pirmais no sērijveida autotransportiem, kas spēs izmantot visu potenciālu no šīm uzlādes stacijām.

Porsche Mission E

Avots: Porsche

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Porsche pirmais uzlādes staciju parks ar 800-voltu tehnoloģiju 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no