Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis elektroauto un atjaunīgās enerģijas pasaulē

Grāmatu plaukts

Projekts “Radi pārmaiņas” no Labas Preces

2019. gada 18. aprīlis

“Ja vēlies lai pasaule mainītos – mainies pats”, šis indiešu neatkarības kustības līdera M.Gandija citāts ir viens no spēcīgākajiem un visvairāk atkārtotajiem pasaulē. Pārmaiņas rada cilvēki, un ir brīnišķīgi apzināties, ka ikvienam no mums ir zīmīga loma pārmaiņu procesā. Par laimi arvien vairāk uzņēmumu par savu uzdevumu ir izvirzījuši labsirdīgu projektu veikšanu. To skaitā ir arī mēbeļu tirgotājs Labas Preces, kas nupat nācis klajā ar jaunu sociāli atbildīgu projektu Radi pārmaiņas.

Kāpēc mums tas ir svarīgi? Jo Veikals-noliktava Labas Preces piedāvā nopirkt arī tavas lietotās mēbeles ar nosacījumu, ka tās ir labā, pārdodamā stāvoklī. Uzpirktās mēbeles veikalā tiks atzīmētas ar īpašu simbolu, kas norāda, ka 10% no veikalā nopirktās preces summas tiks ziedoti labdarībai. Mēbeles pircējs pats varēs izvēlēties, kurai labdarības iestādei šo summu novirzīt.

“Mēs ticam, ka pozitīvas pārmaiņas ir komandas darbs un esam gandarīti turpināt šo labo pārmaiņu ķēdi,” saka Labas Preces komanda. “Projekts Radi pārmaiņas ir tapis kā atbilde biežajiem jautājumam, vai arī pieņemam preces, vai varam palīdzēt no tām atbrīvoties. Uzskatām, ka visam jābūt līdzsvarā un labas mēbeles tāpat vien par velti neņemam, tāpēc piedāvājam tās nopirkt.”

Kā tas strādā?

Uzņemiet 2-3 fotogrāfijas ar mēbeli, kuru vēlaties pārdot un nosūtiet uz epastu novertetajs@labaspreces.eu, pievienojot informāciju par preces materiālu un vēlamo cenu. Labas Preces speciālists apskatīs jūsu piedāvājumu un prasītās cenas atbilstību produktam un tā nolietojuma pakāpei. Ja spēsiet vienoties, saņemsiet Labas Preces dāvanu karti par norunāto summu. Tomēr ja jūsu domas atšķirsies, varēsiet atteikties no piedāvājuma. Uzpirktās mēbeles tiks atzīmētas ar īpašu simbolu, kas liecina par to, ka 10% no šīs preces pirkuma summas tiks ziedoti cēlam mērķim. Pircēji, kas iegādāsies preci ar īpašo atzīmi, varēs izvēlēties, kādam mērķim šo summu novirzīt.

Vairāk informācijas Veikala-noliktavas Labas Preces mājas labā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
0 0 balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Projekts "Radi pārmaiņas" no Labas Preces 1
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x
()
x

Teksta kļūdas atskaite

Sekojošais teksts tiks nosūtīts mūsu redaktoriem: