Volkswagen ID. ROOMZZ

Kārtējais VW I.D. koncepts

Jaunākais piedāvājums, ko Volkswagen prezentē savai jaunajai elektroauto līnijai, ir I.D. Roomzz. Šim krosoveram būs trīs rindas sēdvietām un 450 km liela autonomija.

Gatavojoties Šanhajas autoizstādei, Volkswagen prezentēja vienu no jaunākajiem I.D. līnijas elektromobiļiem. I.D. Roomzz ir praktisks krosovers, kas ir piebāzts ar jaunākajām tehnoloģijām un, protams, ir bāzēts uz MEB platformas.

Viens no galvenajiem trumpjiem šim elektromobilim ir tas, ka tas spēs uzņemt sevī 7 cilvēkus savās 3 sēdvietu rindās. Ņemot vērā, ka tas būs aprīkots ar autonomās braukšanas funkcionalitāti, šis transportlīdzeklis var pārvērsties par atpūtas telpu uz riteņiem.

Konceptautomašīna ir aprīkota ar 225 kW kopējās jaudas diviem motoriem, kas novietoti uz priekšējās un aizmugurējās ass. 100 km/h lielu ātrumu tas iespēs 6.6 sekundēs, bet lielākais iespējamais ātrums tam ir 180 km/h. Ar 82 kWh lielu bateriju paku, tas iespēs 450 km (WLTP) starp uzlādēm.

Jau 8. maijā tiks prezentēts pirmais no I.D. modeļiem – I.D., kad sāksies arī tā rezervācijas. To sāks ražot rudens pusē. VW prezentēs ražošanas versijas I.D. Roomzz, I.D. Crozz un Compact I.D. 2020. gadā, bet I.D. Vizzion un I.D. Buzz ražošanas versijas tiks atrādītas 2022. gadā.

  Elektroauto pieprasījums Latvijā 2021. g. turpinājis izaugsmi. 2021. g. statistikas analīze

https://uzladets.lv/volkswagen-un-elektromobili/

Kārtējais VW I.D. koncepts 11
Kārtējais VW I.D. koncepts 12
balsojumi
Raksta novērtējums