Roberts Llevellins par BNŠ (bailēm, nenoteiktību un šaubām)

0

Aktieris un elektrisko transportlīdzekļu advokāts Roberts Llevellins aicina cilvēkiem runāt par to, ko viņš dēvē par „bailēm, nenoteiktību un šaubām” ap šiem bezizmešu transportlīdzekļiem.

Tesla Model 3

Tesla Model 3

Aktieris un elektrisko transportlīdzekļu advokāts Roberts Llevellins aicina cilvēkiem runāt par to, ko viņš dēvē par „bailēm, nenoteiktību un šaubām” ap šiem bezizmešu transportlīdzekļiem.

Uzstājoties Utility Week Live, kas norisinājās 21. maijā Birmingemā, Lielbritānijā, Roberts Llevellins (Robert Llewellyn), kurš pazīstams kā Red Dwarf (BBC) aktieris un YouTube kanāla “Fully Charged” vadītājs, teica, ka, sakot, ka elektriskie transportlīdzekļi nav gatavi masām, ir „pilnīga melošana”.

Svarīgs aspekts ir, ka 60 procenti no Apvienotās Karalistes mājsaimniecībām ir sava vieta, lai novietotu automašīnu, tāpēc 60 procenti no mums šodien varētu lietot elektriskās automašīnas bez problēmām.

Visi ziņojumi, ko jūs dzirdat BBC, Daily Mail vai radio par to, ka tie vēl nav gatavi, viņiem nav autonomijas, tie visi ir lieli meli.

Ir kļuvis ļoti viegli dzīvot ar elektrisko automašīnu un izmantot to. Patiesībā, par manu darbu ir kļuvis pienākums, lai mazinātu šo pastāvīgo BNŠ plūsmu – bailes, nenoteiktība un šaubas – trīs plaši izplatīti aspekti par šo jauno tehnoloģiju.

BNŠ tika izmantots pret azbestu, tas tika izmantots pret katalizatoriem, bezsvina benzīnu un smēķēšanu. Tas aizkavē vēl un vēlreiz pārmaiņas.

Lielās enerģētikas nozares maksā nopietnas naudas summas, lai izplatītu BNŠ, un, manuprāt, tas ir mūsu pienākums izplatīt anti-BNŠ.

Roberts Llevellins (Robert Llewellyn) , Fully Charged vadītājs

Llevellins uzsāka semināra diskusijas par to, kā pakalpojumu sniedzēji var pāriet no 19. gadsimta prakses un darba ritma uz dinamiskāku un elastīgāku nākotni.

Iniciatīva par valsts atbalstu elektrotransportam

Vēja ģeneratori un saules paneļi

Pasākumā runāja arī Ripple Energy izpilddirektore Sāra Merrika (Sarah Merrick), kura runāja par nepieciešamību nodrošināt attiecības starp patērētāju un liela mēroga ražotni.

Es domāju, ka ļaujot pastāvēt tiešai saiknei starp ražošanu un patēriņu, var izlīdzināt daudzas tīkla problēmas.

Kad jūs uzstādiet saules paneļus uz jumta, jūs kļūstat patiešām iesaistīti un vēlaties pēc iespējas vairāk izmantot saules paneļu ražoto elektrību, un jūs varat ieplānot savu patēriņu, lai jūs varētu to darīt.

Mēs vēlamies panākt tādu pašu efektu, bet ar vērienīgām vēja stacijām, vienlaicīgi ļaujot pastāvēt attiecībām starp patērētāju un liela mēroga ražošanu. Potenciāli jūs varētu palīdzēt daudz vieglāk līdzsvarot tīklu kā tas ir iespējams, ja šī saite nepastāv.

Tā būs ilgtermiņa attīstība, bet tas ir tas, uz ko mēs vēlamies virzīties.

Sāra Merrika (Sarah Merrick) , Ripple Energy izpilddirektore

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: