SsangYong Musso

SsangYong vēlas būt pirmie, kas ražos elektrisko pikapu

SSangYoung eksporta tirgus izpilddirektors Daniels Rims (Daniel Rim) preses konferencē izteicās, ka pilnīgi elektriskais pikaps, kas līdzinātos SsangYoung Musso, liks pacelt uzacis.

“Es nevaru runāt tehniskajiem aspektiem. Mēs joprojām izstrādājam šo projektu. Oriģinālais plāns ir izmantot C-platformu, bet mēs joprojām skatāmies arī uz citām opcijām. Es domāju, ka tas būs pilnpiedziņas pikaps.”

SsangYoung ir daļa no Mahindra & Mahindra grupas un plāno atrādīt pasaulei savu pirmo elektrisko transportlīdzekli (ETL) ap 2020. gadu. Šim ETL tiks izveidota atsevišķa platforma un tas izmēru ziņā līdzināsies Mazda CX-5.

SsangYon e-SIV

D. Rims paskaidroja, ka pikaps varētu sekot ap 2023. gadu, kas būtu pirmais šāda veida ETL pasaulē.

“Jā, ja Tesla mūs neapsteigs. Esmu redzējis dažus Tesla konceptus par pikapu. Es domāju, ka mēs prezentēsim aptuveni 2023. gadā. Grūti teikt, jo tas ir atkarīgs no daudzām valstīm un to regulām.”

“ETL šobrīd sastāda aptuveni vienu procentu [no jauno automašīnu tirgus] globāli. Tiklīdz tie sasniegs piecus procentus, scenārijs mainās. Kad tie sasniegs desmit procentus, spēle ir galīgi mainījusies.”

“Cena un svars samazinās kamēr nobraukums [ar vienu uzlādi] palielinās. Mūsu mērķis ir 450 km, NEDC, priekš C-segmenta krosovera.”

SsangYoung Motors Austrālijas vadības direktors izteicās, ka tas būtu neprāts nestrādāt vismaz tik, cik var, lai dabūtu [mazāko krosoveru] tirgū līdz 2020. gadam”.

Avots: InsideEVs

SsangYong vēlas būt pirmie, kas ražos elektrisko pikapu 1
SsangYong vēlas būt pirmie, kas ražos elektrisko pikapu 2
0 0 balsojumi
Raksta novērtējums