Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis elektroauto un atjaunīgās enerģijas pasaulē

Tesla Cybertruck

Tesla atsāk ražošanu. Īlons Masks lūdz arestēt viņu

2020. gada 12. maijs

Kalifornijā bija stingri aizliegts ražotājiem turpināt darbu. Kad šie aizliegumi tika mīkstināti konkrētiem uzņēmumiem, Tesla nebija to sarakstā, bet tas neapturēja uzņēmuma darbības atjaunošanu.

Kalifornijā dēļ esošās situācijas ar vīrusa izplatību, bija aizliegts iziet ārā, kas nozīmēja arī lielāko daļu uzņēmumu darbību apturēšanu, tai skaitā Tesla. Pagājušajā nedēļā tika izziņots, ka šie ierobežojumi tiks mīkstināti, bet apgabali drīkstēja lemt no kura brīža un kādā apmērā. Alamedas apgabalā, kurā atrodas Tesla Fremont ražotne, uzņēmumiem ir jāgaida oficiāla atļauja, lai atsāktu darbību.

Tesla jau iepriekš mēģināja atsākt darbību, bet reģions to neļāva. Tobrīd Tesla vadītājs Īlons Masks draudēja, ka pārcels ražotni uz Teksasu. Kopš pirmdienas Fremontas ražotne ir atsākusi darbību bez apgabala atļaujas. Īlons Masks izteicās, lai nevienu citu neapcietina par to un, ja kāds ir jāliek cietumā, tad tas ir viņš.

Būdams pēdējais lielais autoražotājs un lielākais darba devējs Kalifornijas štatā, Tesla uzskata, ka štats un apgabals pret viņiem izturas netaisnīgi. Fremontas ražotne ir slēgta kopš 24. marta un dēļ ierobežotās uzņēmuma darbības, Tesla ir iesūdzējuši apgabalu tiesā.

Alamedas reģiona vadība izteicās, ka strādāja pie tā, lai Fremontas ražotne darbību atsāktu 18. maijā, bet Tesla gribēja to darīt jau šonedēļ.

Par spīti klajam pārkāpumam, neviens nav ticis arestēts, bet ir pateikts, ka uzņēmums tiks sodīts līdzīgi kā citi, kas pārkāpj šo aizliegumu. Šobrīd nav zināms, kāds būs šis sods.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Kārlis Mendziņš
balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Tesla atsāk ražošanu. Īlons Masks lūdz arestēt viņu 1
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x
()
x

Teksta kļūdas atskaite

Sekojošais teksts tiks nosūtīts mūsu redaktoriem: