Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis elektroauto un atjaunīgās enerģijas pasaulē

e-skūteri

Tiešsaistes seminārs par e-skūteriem

2019. gada 19. marts

Elektriskie skūteri kļūst aizvien populārāki un tie spēj piedāvāt risinājumus problēmām, kuras nevar atrisināt elektroauto. Vebinārs par šo tēmu tiks rīkots 21. martā.

Pirmā lieta, kas nāk prātā, kad domā par elektromobilitāti (e-mobilitāti), ir saistīta ar elektriskajiem automobiļiem un elektriskajiem velosipēdiem. Tomēr mūsdienu tehnoloģijas ir daudz plašākas un arī e-mobilitātes risinājumi tiek piemēroti dažāda izmēra un funkciju veicamās mašīnās. Tādēļ arī semināra tēma būs e-skūteri (lēngaitas elektriskās mazizmēra mašīnas).

Vebinārs “E-skūteri, to iespējamie risinājumi sociālās aprūpes sfērā” norisināsies 21. martā plkst. 15:00.

Šie alternatīvie tehniskie risinājumi paver iespēju izpētīt, kā šo elektrisko transportlīdzekļu integrācija mūsu ikdienas dzīvē var uzlabot mūsu vides kvalitāti un mūsu ikdienas dzīves kvalitāti. Tas ir tas, ko emobilitate.lv pēta un novērtē ar Interreg finansēto BSR elektrisko projektu kopš 2017. gada oktobra.

Vebinārs
E-skūtera nodošana. Avots: https://www.facebook.com/Emobilitatelv-2263856343689227/

Rīgas Enerģētikas aģentūra ir sākusi pārbaudīt, kā elektriskie skūteri varētu palielināt piekļuvi tādām vietām kā slimnīcas un kapsētas. Mērķauditorija ir cilvēki ar kustību traucējumiem, kuriem bieži vien nav iespējams veikt garas distances ar kājām.

Vebināra programma:

  • Timurs Safiuļins (Rīgas Enerģētikas aģentūras vadītājs) – Pieredze no Rīgas 1. pilsētas slimnīcas izmantotajiem e-skūteriem
  • Sandis Zučiks (“ARDENIS”) – Piemēri no uzņēmēja, kas strādā ar valsts iestādēm, par to, kādus elektriskos motorollerus var izmantot un kā to darīt.
  • Arnis Bergs – e-mobilitāte Latvijā.
  • Jautājumi un atbildes.

Timurs Safiuļins ir bijis iesaistīts Rīgas pilsētas stratēģiskās politikas galveno plānu izstrādē, ieskaitot Rīgas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju līdz 2030. gadam un Rīgas attīstības programmu 2014.-2020.gadam, kuras mērķis ir palielināt ilgtspējīgu transporta risinājumu attīstību galvaspilsētā. T. Safiuļins iepazīstinās ar pirmajiem e-motorollera testu rezultātiem Rīgas 1. slimnīcā un demonstrēs pirmās gūtās mācības.

Sandis Zučiks ir “ARDENIS ” pārstāvis, kurš aktīvi seko līdzi elektrotransporta attīstības procesiem visā pasaulē un ikdienā veic pārskatu sociālajos medijos. Iepazīstinās ar e-skūteriem, kas tehniski pielāgoti īpašām vajadzībām, lai veicinātu sociālo iekļaušanu.

Arnis Bergs ir Nulles emisiju mobilitātes atbalsta biedrības vadītājs. Sabiedrības mērķis ir veicināt ilgtspējīgu, nepiesārņojošu, mobilitāti veicinoša transporta attīstību. A. Bergs ir vadošais elektromobilitātes eksperts Latvijā.

Jautājumos par šī vebināra tēmu, lūdzu, sazinieties ar Timurs Safiuļins (timurs.safiulins@riga.lv).

Pievienojies vebināram šeit, atzīmējies Facebook pasākumā šeit.

Elektrum dodas uz Liepāju ar elektrisko komerctransportu

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Kārlis Mendziņš
5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Tiešsaistes seminārs par e-skūteriem 1
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x
()
x

Teksta kļūdas atskaite

Sekojošais teksts tiks nosūtīts mūsu redaktoriem: