Unbox Therapy par Tesla Model 3

Tesla Model 3

Unbox Therapy, YouTube kanāls, kas pārsvarā taisa video par mobilajiem telefoniem, izmēģina Model 3 un ir ļoti lielā starā par to.

Unbox Therapy (Izpakošanas Terapija) pārsvarā savos video stāsta par jaunākajiem telefoniem un to plusiem ar mīnusiem. Šoreiz viņi ir pieķērušies Tesla Model 3. Tesla Model 3 Performance versijai. Lai gan uz trasi viņi neved šo mašīnu, uz šosejas viņi izbauda paātrinājumu, kas iespiež krēslos.

Levis Hilsentegers (Lewis Hilsenteger) atzīst, ka visu mūžu ir braucis ar iekšdedzes dzinējiem:

“Šī mašīna ir tik ļoti gaidīta, ka cilvēki to pirkuši uzreiz kā ieraudzījuši. Tai nav pārāk daudz pogu un slēdžu, tai ir autonomās braukšanas tehnoloģija. Ko es domāju? Ko es jūtu? Ir tik grūti (!) salīdzināt šo mašīnu ar citām luksusa klases automašīnām, jo šī ir tik citādāka. Tas ir par to, ka tu kļūsti par daļu no progresa, par esi daļas no vīzijas, kas ved ātrāk [uz pašpietiekama transporta], būt par daļu kā ambicioza.

Vai visi ir tam gatavi? Cilvēki kā jūs, kas skatās šo [šovu], esiet tam gatavi, jo jūs gribiet būt pirmie. Un tas ir labi!

Ja tā padomā, ja ir vēlme likt likmes [uz kādu], tad kāpēc to nedarīt par labu novatoram?! .. [Model 3] nav domāts visiem. Būsim skaidri! Ja neesi patiess vērtību meklētājs, kurš meklē labāko, ko var nopirkt, ja Tevi interesē pieejamība, ja neesi gatavs būt rindā, ja neesi gatavs pielāgot garāžu priekš lādētāja un tā tālāk.. Ja neesi gatavs tam visam, tad zini, ka tas nav iemesls, kāpēc cilvēki, manuprāt, pērk šo mašīnu. Vismaz ne tādi cilvēki, kā jūs, kas skatās šo video. Tie, kas ir ieinteresēti [un] kas skatās šo video, grib piedalīties nākotnē, grib, lai viņiem pieder viedtālrunis uz riteņiem.

Tā ir vismodernākā mašīna uz ceļa. Ja Tev patīk nākotne, tad tā visdrīzāk ir Tev.”

 

 

Video apraksts:

Tesla Model 3 pārstāv svaigāko no Tesla transportu piedāvājumiem, kas ir uz ielām. Model 3, protams, ir pilnībā elektrisks, aprīkots ar autopilot priekš autonomās braukšanas un ir aprīkots ar super ātru duālo motoru veiktspējas versiju (redzams šeit). Vai Tesla Model 3 ir automobiļu nākotne? Kā jums šķiet?

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: