Dacia Spring izvirzīts nominācijai “2022. gada pirktākais auto Eiropā”

6

Mazais pilsētas elektriskais krosovers Dacia Spring izvirzīts “Auto Best” nominācijai “2022. gada pirktākais auto Eiropā” (Best Buy Car Europe 2022).

Dacia Spring AutoBest

Dacia Spring AutoBest

Mazais pilsētas elektriskais krosovers Dacia Spring izvirzīts “Auto Best” nominācijai “2022. gada pirktākais auto Eiropā” (Best Buy Car Europe 2022).

Elektriskais automobilis, kas tirgū tika laists šī gada martā, pārstāv Dacia elektrisko revolūciju. Tā mērķis ir nodrošināt pilnīgu un visiem pieejamu elektrisko mobilitāti, vienlaikus sniedzot pašu nepieciešamāko (navigācija, viedtālruņa replikācija, gaisa kondicionēšana, elektriskie logi u.c.) par Eiropā vēl nebijušu cenu.

Lieliskais izskats, četri sēdekļi un gandrīz 300 litru bagāžas nodalījums sniedz daudz vairāk nekā vairums konkurentu. Daudzpusīgās uzlādes iespējas (mazāk par vienu stundu līdzstrāvas ātrajās uzlādes stacijās un mazāk par septiņām stundām mājās “green up plug” uzlādes režīmā) un gaitas rezerve līdz pat 305 km pilsētā (230 km WLTP kombinētajā ciklā) padara šo automobili par perfektu elektroauto ikdienas lietošanai un auto, ar ko iespējams pārvietoties arī lielākajās Eiropas pilsētās.

“Auto Best” žūrijas pārstāvji, žurnālisti no 32 Eiropas valstīm, tuvāko nedēļu laikā no 6 finālistiem izvēlēsies nominācijas “2022. gada pirktāko auto Eiropā” (Best Buy Car Europe 2022) ieguvēju. Uzvarētājs tiks paziņots 2021. gada decembra vidū.

Uzlādēts viedoklis

Daudzus šī ziņa pārsteidz, bet vienlaicīgi, ja mēs paskatāmies, kas notiek Itālijas EV tirgū, tad bilde kļūst skaidrāka – Dacia Spring dominē.

Itālijas EV tirgus septembrī
Itālijas EV tirgus septembrī. Avots: cleantechnica.com

Ar Dacia Spring aprakstu var iepazīties šeit, bet brīdinu, ka ir jāņem vērā, ka tas ir otrs lētākais Eiropā pieejamais EV aiz Dartz FreZe Nikrob EV.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
6 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Edgars
Edgars
Viesis
31/10/2021 08:28

Vislētākais Eiropā jau drošvien ir Citroen Ami, pēc izmēra tāds kā tas Dartz.

Kārlis Mendziņš
Atbilde  Edgars
01/11/2021 10:00

Ami ir mopēdauto

LAN
LAN
Viesis
25/10/2021 12:22

Pag, šim navigācija nàk standartkomplektācijā?
Pat Lexus UX300e tā ir papildus ekstra. ?

Kārlis Mendziņš
Atbilde  LAN
25/10/2021 12:44

Nē, tā ir ekstra.

Toms
Toms
Viesis
Atbilde  Kārlis Mendziņš
27/12/2021 03:22

Paskatījos cenu lapu- pieejamas divas komplektācijas- lētākajā variantā nāk Bluetooth+ aplikācija telefonā, dārgākajā, comfort+ (19 110€) ir navigācija, bet šajā pakā ietilpst arī citas ekstras- atpakaļskata kamera, mākslīgās ādas salons, rezerves ritenis, metāliska krāsa… Vispār izdevīgs autiņš varētu būt, tikai manām vajadzībām par mazu, jāgaida elektrisks Duster vai Bigster…

Kārlis Mendziņš
Atbilde  Toms
27/12/2021 03:46

Tik mazai mašīnai atpakaļskata kamera varētu pat traucēt. Navigācija noteikti būs labāka telefonā (tā, ko es mēģināju bija nelietojama). Pārējās 3 lietas jau ir pašam jāizsver, vai ir cenas vērtas.

6
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: