Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis elektroauto un atjaunīgās enerģijas pasaulē

Sagraizīts Nissan Leaf

Elektroauto “Auto 2019” izstādē

2019. gada 12. aprīlis

No šodienas līdz svētdienai klātienā ir apskatāmi vairāki elektroauto. Gan ļoti pieprasītais Hyundai Kona Electric, gan populārais Nissan Leaf, gan latviešu taisītais elektriskais mikroautobuss Oppbus.

Izstādē “Auto 2019” ir apskatāmi daudzi transportlīdzekļi. Sākot ar armijas spēkratiem un beidzot ar skrejriteņiem. Visam pa vidu ir vairāki elektromobiļi.

Oppbus
Oppbus

Pašā tālākajā stūrī “Jauno auto” hallē atradīsiet e-mobilitātes stendu. Tanī var klātienē apskatīt Nissan Leaf, Hyundai Kona Electric, VW eGolf un Latvijas inženieru pašreiz aktuālo projektu elektrisko mikroautobusu Oppbus. Turpat var arī izmēģināt elektriskos skrejriteņus un apskatīt, kā izskatās dažādas uzlādes stacijas. Protams, arī CSDD ir klāt un skaidro visiem interesentiem par uzlādes tīklu un e-mobilitātes priekšrocībām.

Pa ceļam var apskatīt arī citus elektriskos spēkratus. Pie Hyundai stenda var redzēt lādējamā hibrīda Ioniq, pie Nissan Norde – uzšķērstu Nissan Leaf un pie RigaCars.lv var apskatīt VW eUp un Tesla Model S, kuram nedrīkst pieskarties.

Bez “Jauno auto” halles elektroauto ir sastopami arī hallē ar nosaukumu “Exotica”. Tur ir gan Latvijas Smart mašīnu autoklubs ar elektrisko Smart ForFour, gan Latvijas e-auto klubs ar Citroen C-Zero. Šeit arī atradīsiet Uzlādēts autoru Kārli Mendziņu.

 

Tiekamies tur!

Elektriskās mašīnas un ziemas elektrības rēķini (Atjaunots ar februāra rēķinu)

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Kārlis Mendziņš
balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Elektroauto "Auto 2019" izstādē 11
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x
()
x

Teksta kļūdas atskaite

Sekojošais teksts tiks nosūtīts mūsu redaktoriem: